• ariana grande, kate beckinsale ve kim kardashian gibi karılarla takılan vasat şovmen. düzeltilmesi gereken psikolojisi bozuk adam kozuyla götürüyor karıları. ben senin üstündeki stratejik amcı kokusunu binlerce mile öteden bile alırım arslanım.
  • her konuşmasına/esprisine, babasının 11 eylül saldırılarında ölen bir itfaiyeci olduğunu sıkıştıran komedyen. yanlış hatırlamıyorsam alive from new york gösterisinde de aynı olay hakkında konuştu. şimdi de gitmiş the king of staten island diye bir film yapmış. peki, bu film ne anlatıyor biliyor musunuz? itfaiyeci babasını 11 eylül saldırılarında kaybetmiş scott carlin adındaki bir gencin hayatını... "değerli bubasını espri malzemesi yapamaz tağam mı!!!", "yetti artık be her şeyin bir sınırı var!!!", "bu amerikanyalılar godoş mu?" diye düşünüyorsam erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığının ta orta yerine bıraksınlar beni. yalnızca aynı esprilerden sıkıldım.

yalnız, alive from new york gösterisinde eski kırığı ariana grande'nin yaptığı ikircikli hareketin iç yüzünü anlatmasıyla birlikte kendisini sevmeye başladım. bildiğiniz üzere grande hanım, vakti evvelinde pete davidson'ın penis boyu hakkında "kaldırmadan 20 cm" diye gereksiz bir tweet atmış ve adamı, milyonların gözü önünde devler ligine sokmuştu. "big dick energy" yakıştırmaları yüzünden bir ara, sabah-akşam adamın büllüğü konuşuldu, her bir santimi incelendi. işin ikircikli tarafı ise şu, kendisinin dediğine göre çog afedersiniz penis boyu, grande'nin dediği kadar yokmuş. meğersem, pete davidson bir çeşit çahallığa kurban gitmiş:

--- spoiler ---

she did that so that every girl that sees my dick for the rest of my life is disappointed.
    --- spoiler ---

vay arkadaş, milyonlarca dolares de ezsen, iki saniyede bir hesabına para da yağsa böyle saçma sapan hareketler yapabiliyorsun. kadın, tüm dünyaya adamın penis boyunun büyüklüğünü anlatıp adamın penisini görecek samimiyete ulaşan kadınlarda hayal kırıklığı yaratıyor. çünkü, adamın penisi gerçekte büyük değil. bununla yetinmeyip adamın arkasından goca goca açıklamalar yapmış vouge'a. yav hem terk ediyorsun, hem konuşmaya devam ediyorsun. bi sus da motorun soğusun be at kuyruklu...
  • haberlerden haberlere atlarken kate beckinsale ile bereber olduğunu gördüğüm çirkin velet.

daha önce de ariana grande ile berabermiş.

gelgelelim uyuşturucu müptelası gibi görünmesine, eleman ağır ot kullanıyormuş bunun nedenini ise crohn disease olduğunu belirtmiş.

bir crohn hastası olarak söyleyebilirim ki abd'de bu hastalığa sahip insanlar stres için reçete ile beraber ot alabiliyorlar. ilginç olan tarafı ise elemanın buna bağımlı olması ve sonra bırakmak için iki defa rehabilitasyona gitmesi.

semptomları'da bana göre baya kötü, ağır karın ağrısı ve yemek yiyememe durumu varmış. o sebepten bilemiyorum çok gerekli mi ot kullanımı. ben haliyle kullanmıyorum.

ulan crohn hastalığı yüzünden şu çirkin herif için kaç satır yazı yazdım. aslında kate beckinsale ile beraber olmasına kıl olmuştum oysa ki.
  • kim kardashian kendisinin koca yaraklı olduğunu duyunca bu çocuğa mesaj atıp "gel beni sik" demiş. sonra eleman kim'i öylesine güzel sikmiş ki, kim'in hiç aklında yokken birden sevgili olmuşlar.

şimdi de kim diyormuş ki; "öylesi muazzam bir yarağı başı boş bırakırsam kesin birileri gelip üstüne oturur, bu yüzden pete ile daha sık birlikte vakit geçirmeliyiz."

bize tabii ki mutluluklar dilemek düşer.
  • kanye west'e, kim kardashian yatakta olduğu fotoğrafını göndermiş yavsak. buna önce güldüm sonra aynısını mac miller'a yaptığı aklıma geldi. hatta mac o fotoğrafı gördükten sonra yüksek doz aldığı soylenir. bu konuyla ilgili bir sonra ki gösterisini çok merak ediyorum ve çok komik olacağından eminim. umarım o gösteriyi insanlığa armağan eder ve sonra kanye bu pici vurdurur.
  • babasının ölümünü kullanarak kendine bir kariyer yapan ve yetinmeyip hollywood’daki bir sürü güzel kadını götüren sünepe tipli beceriksiz.
    gıcık oluyorum her şeyine.
    snl’de de yung bitch dışındaki hiçbir tiplemesine gülmedim.
  • ariana grande ile özel fotoğraflarını mac miller’a göndermiş kişi. ariana bu gerçeği mac’in yakınlarından öğrenince bu gerizekalıya tekmeyi koymuş diyorlar. türk olsaydı cesedinin çıkması bugünü bile bulmazdı daha öncesinden işi biterdi ben diyim. bu antipati ve yeteneksizlikle nereye kadar götürecek bakalım.
  • bunun adını hatırlamadığım bir filmi vardı. orada da güzel kızı götürürken kızın erkek kardeşiyle kanka gibi takılıyordu. o zaman filmde bile kıl olmuştum. meğer gerçek hayatta da tam bir meriçmiş. gerçi tipin her şey olmadığını göstermesi açısından iyi bir örnek. tipinde kusur bulamayacağın adamlar ilik gibi hatunları götürünce daha yıkıcı oluyor. çünkü herifin ambalajdan ibaret olduğunu biliyorsun.
  • (bkz: tinerci)
  • yavşaklığın vücut bulmuş hali.
hesabın var mı? giriş yap