• kendisine, oklahoma'da seyirciden tepki göreceği, bundan nasıl etkileneceği sorulduğunda, şöyle cevap vermiş:

"ben türk-yunan savaşlarının içinde bulundum, bu ne ki?"

hahaha.
    yıllar önce efsane indiana-detroit maçı kavgasından sonra radmanoviç4e mi ne sormuşlardı,
    "bu korkunç olay hakkında ne düşünüyorsun?" diye.
    o da, "valla bizim orda her maç oluyor böyle şeyler..." demişti.
  • yani böyle şeyler söylemek hoşuma gitmiyor ama gerçekten bu adamın gerizekalı olduğunu düşünüyorum. hakaret için değil bence bu adam sağlıklı bir bireyin sahip olması gereken beyin değerlerinden daha azına sahip.
  • nba'in en itici, cirkef, sevilmeyen oyuncusudur.
  • çok büyük çirkef, karaktersiz ve …. çocuğudur. chris paul 37 sayı ile kendilerini ezerken durduk yere molada arkadan çok sertçe bu şeref yoksunu itmiştir.
  • sevimsiz takım-sevimsiz oyuncu birlikteliğini oluşturan zat. her pozisyona itiraz,her olayın içinde.

buna bir rodman ya da artest lazımdı ki o zaman mum gibi olurdu.
  • kendisi rakibiyle yüzleşmeye götü yemeyen ve arkadan saldıran su katılmamış bir kahpedir. paul ne güzel de sapladı ama lan, beter ol. doncic'in bu embesille geçtiği dalgadan sonra chris paul gibi bir reyiz fazla geldi herhalde.

aşağıdaki entry'e cevap editi: chris paul geçerken hiçbir şey söylemiyor. hayır nasıl izliyorsunuz anlamıyorum ki. bu beverley şerefsizi asıl bir şey söylüyor ve paul cevap bile vermiyor. buyrun videosu:

https://www.youtube.com/…&ab_channel=bleacherreport

kaldı ki paul geçerken "nasıl koyduk ama" dese bile yaptığı hareket kahpeliktir. geçiniz.
  • 3 sene daha clippers’ta kalmaya karar vermiş basketbolcu. 40 milyon dolar kazanacak bu yeni anlaşmasından.
  • russell westbrook'un “pat bev trick y’all, man, like he playing defense. he don’t guard nobody, man. he just running around, doing nothing” diye anlattığı nba şeyidir.
    ruh hastasına katılıyorum; patrick beverley uğraştı, didindi ama asla bir gary payton olamadı.
    ancak itlik serserilik: 48 dakika trash talk, hakem bakmazken vurmalar çekmeler, gözünün kestiğinin üstüne yürümeler, sakatlamaya yönelik hareketler, kendini yerden yere atmalar, bağırmalar çağırmalar, kötü kötü bakmalar, devamlı hesapta gaza getirici el çırpmalar...
    sikik afedersin.
  • rondo ve oturu’yla birlikte bledsoe karşılığında memphis’e takaslanan oyuncu. böylece clippers’taki son highlight’ı tam bir kancık gibi chris paul’u arkadan itmesi oldu.

edit: hooop memphis’ten de hernangomez ve culver karşılığına minnesota’ya takaslandı. yolculuğun sonu nereye varacak bakalım.
  • genelde nba oyuncularına takas edileceği önden haber verilir. kendisine verilmemiş olacak ki daha birkaç gün önce şu tweet'i atmış.

keyfim yerine geldi yemin ederim.
hesabın var mı? giriş yap