• uzun uzun tartışmalar sonunda yine de konuyu bağlayamadığımız, dediklerini kısmen kabul edip kısmense yeni kuramlar eklediğim, enejik neşeli bi jazz insanı
  • caylak tabucular kare kare ilerliyor zirvesini gayet başarıyla organize etmiş, karşi takimdayken de tabuda kendini asmis kafa dengi yazar... onun oldugu zirvelere gönül rahatliğiyla gidilebilinir....
  • tanışır tanışmaz, gecenin bir yarısı derdimi dinleyen, hatta beni anlatmaya teşvik eden ve sıkıntımı dağıtmaya çalışan içten insan. çok iyi biri sanki:)
  • okulda geçen bir sözlük muhabbetinde sanki hissetmişim gibi durduk yerde yahu şu "palestrina kim acep?" diye sormamla, aynen oblomov vakasından sonra sözlükte tanıdık çıkma hususunda ikinci sıraya oturmuş şahıs.
    muhabbeti oldukça eğlenceli olan, zırt pırt sigara paketine ortak olduğum ve evet ma'alesef psikoloji kitabını alıp kendi kütüphanemde uykuya yatırdığım yegane şahsiyettir.
    o yazmadan ben yazayım;
    (bkz: evet)
    (bkz: ben bir eşşeğim)
  • zirve mekanını bulamayıp, imam adnan sokak civarında beyhude dolanırken, gelip bizi * beklediğimiz yerden alma alicenaplığını gösteren büyük organizatör.
  • vefakar... müzisyenlik elektriğinin, aslen nereden alındığını ve nasıl verildiğini çok iyi bilen adam.
  • yüzü daima gülen,pozitif enerji saçan,neşeli,sıcakkanlı,sempatik yazar.
  • kendisi hakkında söylenebilecek iyi, yardımsever, moral kaynağı gibi kelimeler var $imdilik elimde...
  • zirvede mahlasını anlamakta zorlanıp bi de üstüne "nerden buluyonus efladım bunnarı" diye azarlayıp(!) bilgisizliğimi iyice su üstüne çıkarttığımı şimdi farkettiğim yazar. bana geçmiş olsun tabi ama peşini bırakmayacağım netekim derine indikçe daha çok başını şişireceğimi düşünüyorum.
  • sakin,sevecen nasıl tarif etsem ki olmuyor böyle tutam tutam , siz bütün iyi insanlarda olanları katın içine karıştırın karşınıza bu müthiş sevecen insan çıksın.
hesabın var mı? giriş yap