• iskender paydaş'ın zamansız şarkılar 2 albümünde gemiler isimli şarkıyı sıradışı yorumlamış. sarı kafalı rock star
  • kendisini ilk kez up and down'ın ilk karaoke partisinde görüp sesine bitmiştim. yanlış hatırlamıyorsam incubus'ten nice to know you'yu söylemişti.
    her karaokeye gittiğimde çıkıp tekrar şarkı söylese diyorum o günden beri.
    allahım ya... artık ünlü olmuş. çok moralim bozuk çok. eskişehir bir sesini daha istanbul'a kaptırdı.
  • bu yüzden adli sarkisi henuz hakettigi ilgiyi gorememis, gelecek vadeden muzisyen. soz konusu sarki son zamanlarda dinledigim en basarili turkce parcalardandir, tekrar tekrar dinlenesidir.
  • kaliteli bir kisilik, muzigi cok sevdigini biliyorum. basariyi hak ediyor.
  • iskender paydaş'ın sahnesini paydaşan genç arkadaş. sesinin yorulmaması dikkatimi çeken özelliklerindendir. birde bu yüzden isimli bir şarkısı vardır riff olarak haluk levent'in elfidasını andıran.
  • piyasa insani degil. hak ettiği degeri gorur insallah. sesi guzel, kendi yakisikli, vicik vicik biri degil. boylelerini gorunce oyle bakip kaliyo insan. allah yolunu acik etsin.
  • hak ettiği değeri görmediğini düşündüğüm şarkıcı.bu yüzden olamam iyi
  • bugün ilk defa radyoda (bkz: kızıl siyah bulutlar) yorumunu dinledim. eve gelir gelmez loopa girdi.
    kayahanın şarkısını inanılmaz güzel yorumlamış. sesindeki naiflik kalite içine çekiyor anında.
    başarılı olabilecek yakışıklı bir arkadaş.
  • eşimle bu yaz bodrum’da gezerken bir yerlere gidelim dedik ve mandalin bar denilen bir mekana girdik. içeride bu arkadaş sahne alıyor. tabii biz kendisinin kim olduğunu bilmiyoruz. ( cehalet işte :) ) ama adam nasıl söylüyor, yıkılıyor ortalık. herkes müthiş memnun- biz de tabii ki- görünüyor. baktım şöyle bir kılığına kıyafetine sahne şovuna vs dedim bu adam hiç sıradan birisi değil gibi ama anlamsız bir şekilde imkan da vermiyoruz ünlü birisi olduğuna, tanırız çünkü diyoruz:) neyse sahne şovları, masa üstünde dansları falan derken en son “ben ölürsem” şarkısını söyledi ve konseri sona erdi. yansıda da klibi gösterdiler o an anladık zaten ünlü olduğunu( ya da ünlü olma girişimlerine rağmen olamadığını vs). herkes çıkmaya başladı ama biz hâla son şarkıdaydık. “ ben ölürsem” o nasıl güzel bir şarkıdır öyle.
hesabın var mı? giriş yap