• kendisinde daha ziyade taylan tipi bulunan insandır.
  • ozan orhon, klibinde görünmesinden sonra vurulup evlendiği ebru şallı'ya nasıl sevindiyse, düğünde defalarca bağırmıştı "evet" diye. hakikatten de evlilerken ebru şallı, hiç ortalarda görünmezdi, fakat günün birinde kızcağızın canına tak etmiş, bu insandan tastamam kaçmıştı.

meğerse, bu ozan orhon kafayı dumana bulayıp kıza eziyet ediyormuş, defalarca araları bozulmuş, yapılmış da, kızın artık barometresi patlamış. ozan çok didindi, özür diledi, "kasetimde sana şarkı yaptım" gibisinden mesajlar yaptı* ama ebru ona geri dönmedi, buradan ozan orhon'a seslenmek istiyorum, arkadaş sen nasıl bir saçmaymışsın, bi daha ömür boyu arasan böyle bi karıyı bulamazsın, sen de biliyorsun.
  • elvis presley'in enkarnesiyim demiş.
    ispatı da "ikimizin de bir ara kilo problemi oldu" şeklinde.

kral yattığı yerde otuz üç takla atmıştır bu açıklamadan sonra.
  • saçları duştan çıktıktan 5 dakika sonra yağlanmaya başlıyormuş gibi bir intiba uyandırıyor bende...
  • "ortada kuyu var yandan gec" gibi akillara durgunluk vericek sarkilarin insani..
  • koca 2014'te hakkında tek bir entry bile girilmemiş efsanevi ünlü.

demek ki bu sene kilosunda sabit kalmış.
  • allahtan isminde a harfi var dediğim ünsüz ünlü.düşünsenize a harfinin yerine o harfi olsaydı isminde;"ozon orhon" oluyordu.ekşicilerin birbirlerinin ağzını taklit ederken yaptıkları efekte benzer bir isime sahip olmak nasıl bir dram olurdu acaba.

ozon orhon çok cool bo koro tomom mo? gibi bir diyalogtan fırlamış gibi şerefsizim.ama neyse ki isminde a harfi var.

zaten yukarıda yazdıklarımdan fazla bir anlamı yok hayatımda yeterince konuştum galiba hakkında.
  • arkadasim bir insan "ebru salliya cakt.. ebru salliyla birlikte oldum artik yiyebilirim istediim kadar" derse boyle olur.. bu erkeklerde konulan hedefe ulastiktan sonra (ki benim icin sienna millerdir) bir gevseme durumu soz konusu.. mesela bakin maradona degil mi yahu?
    hepinizin basiyla evet dedigini duyar gibiyim.. her neyse tespitlerimden cikarak bu sacmalama evresinin 4-15 yil arasinda duzeldigini kesfettim.. mesela ahmet ozhan emel sayinla birlikteliginden sonra kendini dine vermis 15 sene sonra tekrar populer muzige donme karari almistir.. her neyse konu o degil..

50 kilo olan birinin 30 kilo vermesi ve devam etmesi düsünülemez.. o yüzden keske yüzdelik olarak verilseydi biz de yüzdelik dilimimize bakarak kac kilo verecegimizi bileydik.. ah be canim abim.
  • tarih: 12 nisan 1996
    yer : karabük

olay:

bir gün önemli olan (aile bireylerinin bir araya geldiği bir yemek işte) bi yemek te oturulur , herkese yemekler dağitilir büyükler rakilarini içer felan , kuzenler biralarini içip birbirlerine paso kaş göz yaparlar. o sirada orhan kabakçi * , o anda açik olan televizyona bakip bir laf söyler:

"kim ulan bu şiş göbek!"
    ..
    sonrasinda herkes bir anda televizyona bakar. o zamanin popüler kültür takipcisi yilan oğlani olan ben , babama:

"baba bu yeni çikti ya , oo oooo oo oooo diye bi şarkisi var`
    derim ve sonrasinda:

babam: ulan hangi modacinin oğlu bu

f: baba nerden anladin modaci oğlu olduğunu yani afedersin

babam: şu kilik kiyafete bak , içli köfte gibi herif , bombok giyinmiş , kesin bunun anasi modacidir bişiydir yoksa böle giydirilmez insan ya..

f: nebliyim baba ben ya.. neyse biz aşşa inicez..
    ...

4 gün sonra, ozan orhonun annesinin bir modaci olduğu anlaşilmiştir. baba ya saygi duyulmuştur..
hesabın var mı? giriş yap