• internetin bana gosterdigi en guzel sey.. altin'i ilk gorduklerinde ne oldugunu anlayamayip 10 kilo altin verip 10 kilo bugday alan yerliler gibi, su anki insanlarin da onun nasil bir deha oldugunu anlamalari zor.. cok degil, bir 20 sene sonra yoldaki dilenci bile bu adamin adini duymus olacak..
  • ilk olarak emerson tarafından ortaya atılan, evrendeki ruh bütünlüğüne tekabül eden kavram. her bir parça ve varlığın (entity) birbiriyle var olduğu ve anlam kazandığı görüşü. canlı ve cansız varlıkların birbirinden ayrılmadığı kozmolojik düşünüş şekli. evrendeki tüm varlıkların, bir süreç içinde yer değiştirdiği inancı.
  • tekrar açıldığı dedikoduları bursa'ya kadar gelmiştir. hatta warhammer ürünlerine ağırlık verdiği dedikodular arasında. eğer dedikodular doğruysa, türkiye'deki warhammer sevenlerin minyatür bulma adına işleri daha kolaylaşacak gibi.
  • ankara'yi sevme katsayimi arttiran, nacizâne mekan.
  • e-ticaret sitesi olarak kullandıkları oyuncakasker.com üzerinden ihtilal oyununu satın aldım. oyun 100 lira ve kargo ücreti olarak da 18 lira çektiler. günümüz e-ticaret koşullarında fahiş bir fiyat olan bu kargo ücretini kafaya takmadım lakin kargoyu şubeden teslim alınacak şekilde göndermişler. bu neyin kafası? kuş kadar bir kutu teslim edilmesi için ankara-mersin arası 18 lira gibi bir ücret talep ediyorsun ancak onu da eve teslim göndermiyorsun. bu fahiş fiyatın nedeni ne, neden şubeden teslim yollanır ben çözemedim.

velhasılıkelam internet sitelerinden uzak durun. saçma sapan işler.
  • yanindaki apartmanin bahce duvarlarinda cilgin alkol tuketilir apartman kapicisi zaman zaman eline tas alip kalkin baska yerde icin katil etmeyin der arada polis otolari kontrole gelir cok nadir polisler arabadan inip acik hava meyhanesine cevirdiniz amuga goyim serzenisinde bulunur(du).oversoul'un kapanmasi bunu etkilememistir sanirim.karsi taraftaki likya'da muzigin sesi yuksek oldugunda kendinizi barda da sanabilirsiniz.
  • "sahibini kimse seviyor mu acaba?" diye merak ettigim yer. sahsen tanimam ama nedense herkes kotu seyler soyler hakkinda.

edit : yine duyduguma gore disaridan asabi gorunen ancak aslinda cok tatli biriymi$. ama hala tanimiyorum kendisini. bana yaptigi ettigi bir $ey yoktur.

(bkz: kulaktan dolma bilgilerle dolma yapmak)
  • satilabilecek en fahis fiyata warhammer sattıgından ailecek sevmedigimiz bir sahibi bulunan artık mazinin tozlu sayfalarında yasayan mekan, simdi oversoul un yerinde tint adlı ucube bir yer vardir.
  • karakter olarak bir suru "thief"in dolandigi mekandi ayni zamanda. oyun oynamaya geleninden, muhasebecisine, hatta taa istanbuldan is yapmaya geleni bile caktirmadan "thiefliklerini sergilerdi. son olarak belirtmekte fayda var, bir figurun satis fiyati yurt disindaki fiyatinin tl karsiligi ile belirlenirdi.
  • malesef artık varolmayan, sahibini uzaklardan tanıdığım mekan.

genco'nun kara gün dostu olduğunu bilen azdır sanırım, ben de şans eseri biliyorum yoksa pek yakından tanımam kendisini.

(bkz: genco)
hesabın var mı? giriş yap