• uzun zamandır pro care 3000 modeli ile tüm diş fırçası başlıklarını kullanan birisi olarak, bu entry'de fırça başlıkları ile ilgili kullanım deneyimlerimi paylaşacağım. lafı uzatmadan başlayayım;

3d white
    oral-b'nin açıklamalarından da anlaşıldığı üzere diş beyazlatma üzerine geliştirilmiş bir başlık. idda edildiği gibi dişleriniz, diğer fırçalar veya başlıklara göre daha fazla beyazlıyor fakat başlıkta daha az fırça kılı olduğu için, diş aralarına ulaşması tek başlık kullananlar için sorun teşkil edebiliyor.

floss action
    bu başlığı alırken "diş ipi kullanmaya gerek kalmadı" gibi düşüncelere kapılmayın, çok büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. eğer dişlerinizin arası çanakkale boğazı genişliğinde değil ise, o sarı uçların dişlerinizin arasına girmesine imkanı yok.

precision clean
    floss action yerine bu başlığı tavsiye ederim. kendisi standart uçlar kategorisinde olduğu için spesifik herhangi bir özelliği yok. fakat başta da belirttiğim gibi floss action'a göre daha iyi floss action deneyimine sahip.

trizone
    benim en çok beğendiğim oral-b başlığı. yuvarlak uçlu başlıklara göre daha fazla alana ve kıla sahip olduğu için daha iyi performans gösteriyor. fakat başlık kılları uzun olduğu için diş fırçasının dönme ve salınım hareketini sönümlüyor. bu sebeple yuvarlak uçlara göre hissedilir bir şekilde daha az hareket oluşuyor. buna rağmen kendisi diş aralarına girerek istenilen sonucu elde etmenizi sağlıyor.

crossaction oral-b'nin son başlığı. 1 haftalık tecrübem ile söyleyebilirim ki, oral-b'nin şarjlı diş fırçası başlıkları içerisindeki en iyi olanı. tavsiye edilir.

ben gece yatarken trizone kullanıp, işe gitmeden önce ise 3d white kullanıyorum. sizlere tavsiyem, gün içinde farklı başlıkları ihtiyacınıza göre kullanmanız.
    hepinize diş macun reklamlarında ki gibi beyaz gülüşler *

ayrıca şarjlı diş fırçası nasıl kullanılır ile ilgili video andre abimizden gelsin.
  • birkaç aydır elektrikli diş fırçasını kullanan birisi olarak söylüyorum ki, daha önce ben diş fırçalamıyormuşum. dişleri ciddi anlamda plaklardan arındırması olsun, iki dakika sonra uyarı vermesi olsun, şarjının uzun süre dayanması olsun, bağımlısı oldum. seyahatlerimde de yanımda.

iyi ki varsın dove *
  • bu bir seks biçimi değilmiş, ben bugun bunu gördüm... bugun başima gelenleri ise hiç sormayin...
  • bugün 39 liraya elektrikli fırçasını aldım teknosa'dan, 28 yaşındayım, bugüne kadar almayan aklımı sikeyim diyorum o derece. bütün lekeler, plaklar gitti.
  • dis hekiminizin tercihi olan dis fircasi, dish ipi, ivir ziviri ureten marka. dis fircalarinin ortasindaki killar mavidir, fircanin artik kullanilmamasi gereken asinma seviyesine gelindiginde o killarin yarisi beyaz olur. ne zaman kullanmaya basladiginizi, uc ay olup olmadigini dusunmek zorunda kalmazsiniz. uc ay da ayri bi sorun tabi, belki ben gunde yedi kere fircaliyorum? yani.
  • elektrikli diş fırçası insana beyin sarsıntısı yaşatabilecek bir aletmiş (gözlerim bile titredi yahu), ilk kez bugün gördüm. önceki makinem philips'ti ve o da oldukça kuvvetli bir alet olmasına rağmen bu kadar kafamı sarsmıyordu. alışırım herhalde zamanla.
  • diş fırçasının kalitesinin ne kadar önemli olduğunu bana öğreten markadır.4 yıllık dişeti kanamamın nedenin bim menşei diş fırçama ait olduğunu düşünememde ne kadar vahim bir durumda olduğumu gösterdi bana.korkmadan diş fırçalayabiliyorum artık.
  • genius pro 9000 şarj edilebilir diş fırçası, smartphone cihazlar ile entegre olabilme özelliği sayesinde diş fırçalamayı sevmeyen, fırçalamaktan sıkılan, özensiz fırçalamaya eğilimli hastalarımızda önerdiğimiz ve pozitif sonuçlar aldığımız bir ürün oldu. fiyatı halen pahalı sayılabilir ancak başlangıç fiyatına göre son zamanlarda fiyatı neredeyse yarıya düşmüş durumda.

(bkz: oral-b genius pro 9000)
  • aniden ekranı kaplayan, bitmek tükenmek bilmeyen reklamları nedeniyle artık urunlerini kullanmayı düşünmediğim marka.
  • instagram dolandırıcılarıyla işbirliği yapan marka.
hesabın var mı? giriş yap