• 25 - 30 kişiyle, 40 kişiden daha sorunsuz alinan bosstur bence...
  • artık merkez bankası gibi çalışıyor. üç günde bir reset, her kesişte 160 gold drop. günde 50 gold cepte. (bkz: ftw) edit: 3.0.8 ile dropu 50 golda düştü.
  • çinlilerin 6 man onyxia movie'sine burdan da ulaşılabilir:
    http://video.google.com/…84891153551&q=6 man onyxia

[buff'larda tahmin edilebileceği üzere thrall abiden bizzat gelen rallying cry of the dragonslayer dikkat çekiyor, sanırım mantığı buna dayandırabiliriz]
  • o kadar methini duymuştum anladım ki pek bir iş yokmuş bu ejder teyzede.. puglardan kurulmuş 10m raid ile 1 kere wipe yiyerek(elbette blame on healer) rahat rahat kesilmiştir. bana dropu yoktu ama 2 adet güzel achievement sahibi oldum, çok mes'udum...
  • ben mi şanslıyım bilmiyorum ama henüz ilk pug run'da sadece 1 wipe ile kestik biz bunu. güzel de helm düştü. ilk ve 3. safhalarda boss yerdeyken main tank whelp'leri alabiliyor, hayatta kalabiliyor ve insanlar breath'ten kaçabiliyorsa hiç de zor bir raid değil gibi.
  • blackmore's night isimli şükela grubun storm isimli süfer şarkısı eşliğinde, tam candice ablamız "welcome to the dragon's lair" lakırdısını sarfederken inine girersiniz, çatır çatır kesersiniz. ritchie abimizin muhteşem tınıları da alevlere eşlik ederken tam fanteziye bağlamış olursunuz.
  • cin'de* 6* horde vatandasin gidip catir catir kestigi hatun dragondur efenim bu. o esnada onyxia bugli midir yoksa bahsi gecen server gayri resmî midir orasi bilinmez ama adamlar pek güzel kesiyor vallahi, takdir etmemek ayip olur bu noktada. videoya warcraftmovies'ten ulasilabilir, bu görsel sölene taniklik edilebilir. bal dök yaladir, candir.
  • nefarianı kesmiş olan guildım hala bu yaratığı keserken ilginç bir şekilde zorlanmaktadır. 2. phase'de dps yetersiz olursa bütün raidi saniyeler içinde kızartabilir.
  • 5 man farm statüsüne alınmış bosstur.hatta o kadar ki tank olarak warlock kullanılmaktadır.
  • (bkz: #16668254)
hesabın var mı? giriş yap