• algoritmalarla çalışan buluşmalar. bununla ilgili hoşuma giden bir ted konuşması
  • ghosting, breadcrumbing, stashing, cushioning gibi kavramlarla kendi terminolojisini oluşturmuş bir alandır
  • (bkz: eharmony.com)
    (bkz: match.com)
    (bkz: zoosk)
    (bkz: plenty of fish)
    (bkz: tinder)

amerika’da her yaş grubunda yaygın olarak kullanılmakta olan platform.
    investigation discovery kanalının müdavimi olarak katillerin kurbanlarını sıklıkla online dating siteleri aracılığıyla bulduğunu gözlemlemekteyim. kalanı da sigorta poliçesi için kurban giden aile içi cinayetler zaten.
    güvenliliği eyalete ve şehre göre değişir ama aşağıdaki linkte 2019 için güvenli ve tehlikeli online dating siteleri hakkında bir makale var.
    the most safest and dangerous online dating websites
  • bir kadınla rahatsızlık vermeden tanışmanın 2022 dünyasındaki tek yolu.
  • internet aracılığıyla başkalarıyla tanışma belki de işi ilerletmeye yönelik yapılan aktivite.

inanılmaz çok mülteci kayniyor.
    profilimi olusturdugum gibi sildim, bunlarla kim uğraşacak ya. az yalnızlığımızı unutalım derken karşılaştığım manzaraya bak, google translate'le iletişim kurmaya çalışan şark kurnazları, pfff.
  • sahtekarlar mecrası. bu lanet yerden hangi kizla tanisirsam tanısayim hep fotograftakilerden ciddi anlamda farkli cikiyorlar. lanet olsun ayiptir ya, bize de yazık mk. biktim farkli suratlar gormekten
  • hiçbir şekilde hiçbir sosyal medya ortamında başaramadığım durum. ya ben anlayamadım olayı ya da onlar anlatmayı beceremedi.
  • riski uygulamayı kullandığınız eyalete göre değişir. 2021 yılı için;

en tehlikeli 10 eyalet :
    1.alaska
    2. nevada
    3. maryland
    4. ohio
    5. colorado
    6. california
    7. washington
    8. ıowa
    9. florida
    10. new mexico

en güvenilir 10 eyalet :

1. west virginia
    2. maine
    3. vermont
    4. new hampshire
    5. kentucky
    6. south dakota
    7. ıdaho
    8. north dakota
    9. minnesota
    10. nebraska

kaynak: the safest and most dangerous states for online dating
  • ne türkiye'de ne rusya'da bir tane bile doğru dürüst kıza rastlamadığım ilişki kurma uygulamaları. türkiye'de gece mekanına götürüp hesap ödetmeye çalışanlarla, rusya'da direkt hediye ve para isteyenlerle dolu. hele ki hızlıca numarası verip, akşam sekizde şuraya gel diyorsa, zaten dolandırıcıdır, uzaklaşın. yaratan kimseyi otuz üstü yaşında yalnızlıkla sınamasın.
hesabın var mı? giriş yap