• "madem tek bir besmele yetiyordu; ne diye yana döne daha ortada seçim bile yokken milyonlarca lira harcayarak günaşırı miting yapıyorsun be adam" diye cevap verilesi masal.

hayır bu memlekette gerçekten buna inanıp körü körüne destekleyen insanlar var, asıl sıkıntı orada...
  • (bkz: rebesmele)
  • sinirden kudurmama sebep olan açıklama.

haberleri zapladım hepsi aynı bok. allah yandaş medyanın belasını versin. benim ne kadar hakkım varsa haram, zehir, zıkkım olsun. vücutlarına yapışsın, burunlarından fitil fitil gelsin inşallah.
  • 50 sene önce edilmiş bir lafın formatlanması ile üretilmiş vasatlık göstergesi. necip fazıl bunları en az 100 sene daha götürür. necip fazıl da olmasa "hüloooğğğ" ayarında takılacaklar da işte necip fazıl biraz vasata yaklaştırıyor. yazık.

"gel gör, kaç füzeye denk, bir müminin duası;"**
  • haddini hiç bilmeyen saygıdeğer başbakanımızın yeni incisiymiş bu da.

hep diyorum buraya da yazıyorum. şu anda yeryüzünde islam dinine en büyük zararı veren kişidir kendisi benim gözümde. eskiden bir usame vardı sözde müslüman olup tüm dünyanın müslümanlardan nefret etmesine sebep olan.

gerçek anlamda dini öğretmek yerine hurafelerle gençlere din korkmaları gereken birşeymiş gibi gösterildi ve çoğu genç dinden uzaklaştı.

şimdi de zulmeden, hak yiyen başbakan çıkmış benim yolum islam, benim besmelem herkesi döver diye açıklamalar yapıyor. dini bilmeyen nesil de islam buysa ben almayayım kalsın diyor maalesef.

dinin kimsenin tekelinde olmadığını artık bu insanların anlaması lazım. tekbirlerle gezi parkında direnenleri görmek istemez en çok da bu zihniyet!
  • e o zaman ne geziyorsun sünnet çocuğu gibi haftalardır dedirten beyanattır.
  • bir kez daha "din cahil toplumların afyonudur" sözünü kanıtlayan beyan.
  • başbakan'ın her sözünü ekranlarda retweet yapmaktan başka bir işe yaramayan gazeteci müsvettelerinin bu besmeleyi milyonlarca kez tekrarlayacağını düşünürsek doğru olan sözdür.
hesabın var mı? giriş yap