• iki insan bir gece boyunca ayakta dikilmekten ne zevk alıyor bilmiyorum ama, yapanın da bir bildiği var demek ki.
  • konsepti bilmeyenler için bir hayal kırıklığı. tek gecelik ilişki yaşadığı insanı bir buçuk ay boyunca darlayan var. fuck buddy, one night stand, friends with benefits ve normal ilişki kavramlarını çalışmadan lütfen kimseyle sevişmeyin *
  • üzerine şurada tatlı bir kısa film de olan ilişkilenme biçimi.
  • genellikle kadınların düzenlediği bir nevi piyango...
  • amk alfa beta iki trigonometri sorusu çöz desen baka kalır. yok alfa yok beta tok sin teta...
  • karşı olduğum meret.

düşünsenize, bir kadınla takılıyorsunuz. ertesi gün yok o. aslında sanki hiç öyle bir şey yaşanmamış gibi. bildiğin delirme alameti gibi, kabus gibi bir şey lan. daha beter boşluğa düşürür beni.

sevgililik iyidir. fakbadilik teoride iyi de pratikte kadar iyi değil ya, maneviyattan ziyade işin cinsel sağlık boyutu var.
  • okulun son senesindeyim, tek yaşıyorum. karşı komşum hüseyin adında biri, okulu bitirip eve dönmüş boş boş zaman geçiriyor tüm gün, tek eğlencesi kadınlar aynı anda 4 kadınla çıkıyor en az, buna rağmen yenilerini aramaktan vazgeçmiyor.

bir gün evdeyken gece 23:00 sıralarında kapı çalıyor, bakıyorum hüseyin. giriyor içeriye karı düşürdüm gidekmi diyor. nereye diyorum maltepe diyor. delimi sikti bu saatte böbreklerimizi çalarlar diyorum. açıyor face yi mesajlaşmayı gösteriyor. kız okuldan arkadaşı ile yurttan kaçıyor, gece sınıf arkadaşlarında kalacaklar diye plan yapıyolar, ama kalacakları kızın misafiri olunca bunları kibarca siktir ediyor. yaklaşık 2 haftadır mesajlaşıyorlar hüseyinle, tam o anda bizimki yazınca, bizi misafir edermisin diyor kız. tabi bu ailesiyle yaşadığı için soluğu bende alıyor.

diyorum ben ne olacam, arkadaşı var diyor, çirkinse diyorum, yakacakla sikeceğin kötüsü olmazmış diyo, gülüyorum. kıza mesaj atıyor geliyoruz diye. kız beni soruyor, bak arkadaşım çok güzeldir yanında getirdiğin bişeye benzesin diyor, hüseyin cevap yazıyor ismail türüt yanında bok yemiş diye.

çıkıyoruz yola önce kadıköy sonra maltepe. kızlara yazıyoruz geldik sokağa diye tamam iniyoruz diyolar. önce hüseyininki görünüyor sokak başında, aman allahım 1.50 boy 80 kilo, hüseyin dönüyor bana hadi gidelim diyor, kahkaha atıyorum. yakacakla sikeceğin kötüsü olmaz diyorum. o gün anlıyorum profil fotosu çekinen kızdan uzak durmak gerektiğini, kızın yüzü 7 vücut 1, ortalama çat 4 oluyor, çok sıkıntı. ardından benimki görünüyor, 1.75 boy dal gibi esmer güzeli. beni görüp merhaba ismail türüt boyun uzamış diyor, sıkıyor elimi. adını soruyorum ayşe diyor.

dönüş yolunda tekel bayii önünde inip içki, abur cubur alıyoruz. geçiyoruz eve hemen mutfağa masa kuruyoruz, sonra ayşe böyle evinize gelmek zorunda kaldığımız için lütfen bizi yanlış anlamayın biz öyle hafif kadınlardan değiliz diyor, hüseyin araya girip o nedemek diyor. gece boyunca içiyor muhabbet ediyoruz. ayşenin fizik tedavi mezunu olduğunu ve şu anda yüksek yaptığını öğreniyorum.

gece 04:00 civarı hüseyin sarılıyor 80 kiloluk kıza biz odaya gidiyoruz diyor, sonra dönüp bana yakacak... diyor gülüyorum. gel sana odanı gösteriyim diyorum ayşe'ye, odaya geçip yatağımı gösteriyorum, sen burda yat ben mutfak da yatarım diyorum. istiyorsan yanımda yatabilirsin diyor, soyunuyum o zaman diyorum gülüyor. üstünü değiştirmesi için çıkıyorum odadan biraz sonra pijaması ile geliyor mutfağa. iki parça pijaması, hiç sexy değilmiş diye geçiriyorum içimden. hadi yatak da muhabbet edelim diyor, gidiyoruz yatağa.

yanına yattığım an, dönüyorum ayşe'ye ve yanağından öpmeye çalışıyorum, çekiyor kendini, bozuluyorum, ben sapık değilim senin istemediğin hiç bir şey olmaz yanımda diyorum, sadece sarılıp uyuyalım diyor, içimden küfür ederek tamam diyorum, yapacak bişey yok. 5 dk sonra başım dönüyor kusacağım diyor, kaldırıyorum yataktan lavaboya götürüp kusturuyorum, elini yüzünü boynunu yıkıyorum, sonra balkona çıkarıp temiz hava almasını sağlıyorum, devamlı özür diliyor, çok karıştırdım sanada rezil oldum diyor, daha önce çok yaşadığım için ben hiç rahatsız olmuyorum. kustuğun içinmi özür diliyorsun, yoksa benimle sevişmediğin içinmi diyorum, gülüyor, elimden tutup odaya götürüyor.

ikinci kez yataktayız ama bunda boynuma sarılıp boynumdan öpüyor, bende boynuna sarılıp kokluyorum, gayet güzel parfümü hiç dikkat etmemişim. sonra dudaklarından öpmek için uzanıyorum kaçırıyor dudaklarını, lan diyorum hep bana denk geliyor bu manyaklar, ama artık daha deneyimliyim anlıyorum sevgilisi olduğunu. bkz üstümü çıkarıp onun üstünü çıkarıyorum, elimi sağ göğsüne attığım an, onu okşama sinir uçları sol göğüste kümelenmiştir, sol göğsüme dokun diyor, anlamsızca bakıyorum suratına, sanane lan zevk benim değilmi istediğimi tutarım. bir yandan sevişip bir yandan anatomi anlatıyor bana, ayşe sus konsantre olamıyorum dedikçe gülüyor, yok orgazmı sağlayan klitorismiş, yok g noktası diye bir şey yokmuş, yok penis eğriliği olan erkekler karşı tarafı daha rahat orgazm edermiş, yok kadınların bilmem kaçı hayatları boyunca hiç orgazm olmazmış şeklinde sayısız saçmalıklar duyuyorum. ikimizde orgazm olduktan sonra eline cinsel organımı alıp anlatmaya başlıyor, hemen susturuyorum, benim cinsel organımı benden iyi bilen bir kadın istemiyorum çok itici diyorum gülüyor. gece boyunca aralıksız sevişiyoruz, sonra sızıp kalıyoruz.

sabah uyandığımda herkesin uyanıp kahvaltı hazırladığını görüyorum, kalkıyorum ayağa ayşe günaydın deyip sarılıyor boynuma. kahvaltımızı yapıp çıkıyoruz evden kadıköy iskeleye geçiyoruz. en kısa sürede bunu tekrar edelim diyor ayşe, kesinlikle diyorum. ayrılıyoruz hüseyine diyorum haftaya ayarlayalım tamam diyor. 2 hafta sonra hüseyine ne yaptın dediğimde, senden sonra ayşeye yürüdüm küfür etti sildim hepsini diyor, birde üstüne ne yapıyım benimki çok çirkindi diyor. gidiyor ayşem bir daha hiç göremiyorum...
  • ilk kez gittiğin tatil beldesinde ve hiç tanımadığın biriyle yaşanıyorsa gayet keyiflidir, o kişiyi bir daha görmeyip 'ahh ne günlerdi' diye yad etme hissi harika.
  • almanya'da sadece can sıkıntısından ve dilimi geliştirmek için tinder uygulamasını denedim.
    16 yaşındaki kızların ons arayıp mesaj attığını görünce midem bulandı.
    sonraki günlerde direkt sildiğim uygulama oldu.
  • janis joplin şarkısıdır.

"...
    don't you know that you're nothing more than a one night stand
    oh, i'll be on my way, you can catch me if you can
    honey, take me by the hand and play that game again..."
hesabın var mı? giriş yap