• çok orjinal adamdır. sen 53 yıl bir partide kal ve o parti o süre içinde gün yüzü göremesin, %20'lere şükreder konumda olsun, ondan sonra da daha birinci yılı dolmamış yeni genel başkan'a "bu parti kimsenin babasının malı değil" diye rest çek...

ne içtiyse... yasaklanmalı.
  • bunca yıldır yeterince nefret etmiyormuşum, sebebi de baykal'mış belli ki. neyse ki baykal aradan çekildi de açığı kapama fırsatı buldum.
  • "chp kimsenin babasının malı değildir" demiş. vay anam vaay dinime küfreden müslüman olsa.
  • "chp kimsenin babasının malı değildir!" demiş. kendisi partide yaşlandı halbuki. hatta biraz daha erken doğsa kurucu üye olacaktı. o sebeple ben açıklamasında özeleştiri yaptığını düşünüyorum. düşünmek istiyorum daha doğrusu. çünkü diğer türlü trajikomik bir söylemden öteye geçmesi mümkün değil bunun.
  • "önder sav, önder okşa
    önder tut, önder yolla
    önder sev, önder zorla
    ben böyleyim.."
  • ders kitabi yapılıp okutulacak adam.

hangi okulun kitabi olur bilemem ama dersin adında mutlaka dümen kelimesi geçer.
  • chp'li değilim ama kemal kılıçdaroğlu'nu seviyorum. dürüst en azından. empati. neyse...
    önder sav chp'nin darth sidious'u resmen. daha önce ekşi'de (bkz: #19131864) benzetilmiş, bu sabah kongre haberini duyunca aklıma ilk gelen isim olmuştu. yalnız değilim bu evrende!
    bu adamı şimdi bakınca biraz mr. burns'e de benzetiyorum. excellent! (burada tıslanıyor)
  • bence bu kadar yıl chp'den mayış alabilmesinin kanımca tek bir nedeni var: kaşları. dikkat ederseniz, mustafa kemal atatürk'ün kaşlarına benziyor hafiften. sanırım 53 yıl chp'de büst kontenjanından ekmek yedi. kaşlarım uzasın ben de giricem partiye.
  • bir çeşit küçük deniz*
hesabın var mı? giriş yap