• türk erkeğinin pek sevmediği bi şey olduğu doğrudur, peki yapmadığı doğru mudur.. hayır. hatta türk erkeğinin ön sevişmeyi sevmemesinin nedeni sadece ön seviştiği içindir. bu anlaşılmaz cümlenin açıklaması şudur.

türk erkeği yıllarca sadece ön sevişebilir, sonrasına izni yoktur. "bugün girmesek"ciler, "evlenmeden olmaz"cılar ve bilumum benzer sebepler yüzünden türk erkeğinin ilk gençlik dönemi (hatta bazen olgunluk yılları bile) sadece ön sevişmeyle heba olur. türk erkeği yıllarca bi adım sonrasının hayalini kurar ve bu sadece hayal olarak kalır.

gün gelir artık diğer aşamaya da geçebileceği bi sevgili bulduğunda hem o yılların hayalini gerçekleştirmek hem ön sevişmenin bilinçaltına yerleştirdiği "aha şimdi durduracak beni" endişesi yüzünden ön sevişmeyi kısa kesmek ister. penetrasyon vuku bulana kadar hep o endişeyi taşır.

prag'daki gibi her ön sevişmenin sonrası da gelse bu ülkede inanın türk erkeği ön sevişmenin kralı olur. yoksa zevksiz bi şey değildir ki.. yıllarca sadece bununla yetinmesini bilen türk erkeği hiç mi zevk almadı o ön sevişmelerden.

ilk tam anlamıyla seviştiğim anı hatırlıyorum da.. inanamamıştım lan.. hayır demiyordu kız.. ağlayacaktım neredeyse.
  • önemlidir. ipliği bile iğneye geçirmeden evvel yalıyoruz.
  • neden istenilmediğini anlayamadığım eylem.

hayır be insan evladı ipi bile iğne deliğinden geçirirken defalarca yalıyorsun, bu neyin isyanı, insan gibi ön sevişmeni yapacaksın sonra performansını sergileyeceksin bu kadar basit.
  • (bkz: skip intro)
  • dijital fotograf makinasındaki iki kademeli deklanşöre benzeyen hadise.
    önce hafifçe okşayarak netliğin, ışığın, odağın vs.nin ayarlanmasını sağlarsınız, ardından (düğmeye) basarak esas sonucu elde edersiniz. (bkz: fotoğraf)
  • zirveye tırmanan dik bir patikadır ön sevişme, ne kadar uzun olursa aşıklar birbirini o denli ittirir arkadan. biri yoruldu mu öbürü alır sırayı. yeri gelir bir öpücük onlarca orgazma bedel olur. birbirine sıkı sıkı sarılmak, için için titremekten iyidir zaman zaman, ve saatlerce birbirinin gözlerinin içine bakmak... bir dokunuşla, yaşanan onca şeyin özeti çıkarılır insan vücuduna... ön sevişme seks öncesi, sınırsız aşktır...
  • atalarımız bu sporun önemini şu sözlerle belirtmişlerdir
    karamanın koyunu
    en son çıkar donunu

evet
  • kabul etmediğim tanımlama. aslında sevişmeden de ayrılamayacak bir olgu. ön sevişme bitti artık sevişelim diye bir şey mi var?

sevişmeyi bölüp, parçalayıp, yok etmek istiyorlar. bu oyunlara gelmeyelim. sevişmenin her anı aslında ön sevişmedir. en sert ve ateşli anlarda bile partnerin ayak bileğini okşamak veya öpmek ön sevişme unsuru değil mi?
  • yillar once turklerdeki ortalamasi 20 dakika idi. yemedim icmedim sevistim. oturdum lineer cebir ve topoloji calistim. sirf dikkatimi baska yerlere verebileyim diye. ve ortalamami 3 dakikadan 30 dakikalara cikardim. lakin gecen hafta durex'in yaptigi ankete gore turklerdeki ortalama 15 dk.ya dusmus. beyler ayip bu yaptiginiz.
  • cok bitanecik sevgiliyle yapıldıgına dadından yinmiyen, kimi zaman seksten cok daha keyif verici olabilen kumrular gibi koklaşma olayı.
hesabın var mı? giriş yap