• bu sene 23 nisan 2013'de gerçekleştirilen junior league all star maçı'nda izleme şansı yakaladığım, basketbol konusunda yetenekli bir çocuk. maç sırasında göz doldurmuştu ve hakkı olarak maçtan sonra mvp ödülünü almıştı.

şu anda anadolu efes minik a takımı'nda oynuyor. umarım çalışmayı bırakmaz, çabalamaya devam eder ve ileriki yıllarda türk basketbolunda etkin bir rol alır; takımlarımızın iyi bir şekilde temsil edilmesine yardım eder. en önemlisi de, umarım kendisi için çalışıp kendini iyi bir yerlere getirebilir. ben de buraya gelir, bu entry'yi editlerim ve onun başarılarını yazarız.
  • bugün ki banvit maçında 3:16 dk süre alarak 1/1 2 sayı ve 1/1 3 sayı ile oynayarak 5 sayıyla maçı tamamlamıştır.
  • bugün eurocup'ta cedevita'ya karşı 11 sayı 11 asist ile oynamıştır.
  • bugünkü anadolu efes - pınar karşıyaka maçında aldığı kısa süre boyunca yeteneklerini sergileme fırsatı bulan basketbolcu; buradan ekran karşısından çok becerili olduğu anlaşılıyor; pota altına bakmadan güzel bir asist, güzel bir üçlük; biraz juan carlos navarro'yu andırıyor stili; ancak sanki fiziği biraz yetersiz gibi geldi gözüme; hazır yaz da geliyor, acaba biraz ağırlık altına mı girse, yolu açık olsun, türk basketbolu, orhun ene yerine artık yeni bir oyun kurucu kazansın.
  • ilk entry'sini girecektim, unutmuşum. şimdi görünce aklıma geldi. 23 nisan 2013'te oynanan maçı ntvspor'da baştan sona izleme sebebimdi. umarım başarılı olur. (kendisiyle akrabalık bağım yoktur)
  • inanılmaz saha görüşü olan fakat bitiriciliği aynı derecede kötü olan basketbolcu.
  • fenerbahçe beko maçının son çeyreğinde izlediğim ve potansiyel olduğunu düşündüğüm anadolu efes takımının oyuncusudur.

tek maç izlemiş olmak ve maçın üçüncü çeyrekte kopmuş olması kesin yorum yapmaya olanak vermiyor. umarım potansiyelini gösterebilir.
  • bir sözlük yazarının kardeşi veya yeğeni galiba :/ bana öyle geldi...
  • smaç basacağı günleri de görmeyi sabırsızlıkla beklediğim basketbolcu.
  • hazırlık maçında smaca giden oyuncuyu arkasından iterek karakterini belli etmiştir. çok yetenekli olsan müthiş basketbolcu olsan ne fark eder.
hesabın var mı? giriş yap