• bu adamla ilgili soylenebilecek herseyi bir mantik cercevesinde degerlendirmeye calisirim ama, hala gelip "sanki gerrard pique", "egemen'in tirnagi etmez" tarzi cumleler kuran adamlarin algi yeteneginden ve zekasindan suphe ederim. abicim bu olay elma ise, senin bahsettigin amasya elmasi degil, ananas. anlatabildim mi? ne alakasi var bu adamin nasil bir stoper oldugunun, bu kadar mi insanliktan ciktiniz?

hakan bu olayda populer olan tarafti, onun ayagina gidildi, konusuldu anlasildi. ama olayin merkezi omer toprak'ti. kendisinin bekledikleri de cok hakli olarak daha fazlaydi. fatih terim kendisiyle olay uzerine konusmaya tenezzul bile etmemis. prosedur geregi de cagirmis takima, hakan'i nasil olsa hallettik, o da gelmezse gelmesin diyerek. cok igrenc, cok mide bulandirici bir yaklasim ve yonetim sekli. ama tam olarak da bu ulkeye yakisan budur. surada yazilanlari ve bu kafa yapisini gordukten sonra hele.

kendisini bu rezalet medya yerden yere vuracaktir, en cok da sacma ve ici bos milliyetci soylemlerle. keske boyle olmasaydi da gelebilseydi milli takima. ama su durumda en dogrusunu yapmistir kendisi. kendisine basarilar diliyorum.
  • kendisi beşiktaş'ta, gökhan töre leverkusen'de oynuyor olsaydı, şu an gökhan töreyi savunanlar ömer toprak'ı haklı bulacaktı..

bu durum beşiktaşlılıkla, galatasaraylılıkla ilgili değil. bu durum bizim genel taraftar profilimizin sorunu. hiç bir zaman hiç bir olaya objektif bakamayan, ilk önce tuttuğu takım üzerinden değerlendirip bir şekilde normalleştirme çabası içine giren taraftar profili çoğunlukta. işte tam bu yüzden, bizden bir bok olmaz..
  • hala egemen diyorlar :) ntvspora yaptığı açıklamayla milli takım kariyerini bitirdiğini açıklamıştır. beşiktaşlıyım ama saygı duyoyorum kendisine adam gibi adamdır.
  • kendisi maçta oynamak istemediğini, eli silahlı çevresi olan bir maganda ile aynı ortamda bulunmak istediğini delikanlı gibi maçtan 1 hafta önce söylemiş en azından.

asıl "kız gibi" trip atanlar, ısınmaya çıkınca küfrü bahane ederek milli maçtan kaçanlardır. "kim sana küfretti, göster" diyince de sadece ama sadece 1 kişiyi gösterir bu "kız gibi milli görevden kaçan"lar.
  • helal olsun dediğim futbolcudur. birisi duruma göre daha değerli bir futbolcu diye, diğerine silah doğrultabilir öyle mi? yani iyi olan diğerini ölümle tehdit edebiliyor ve adam buna tepkisini koyunca 'sanki pique, puyol' diye eleştirilere maruz kalıyor. e o zaman ronaldo ve messi silahla çıksınlar maça.
  • yaşadıklarını ve hakkında konuşulanları düşündükçe ilkay gündoğan, mesut özil gibilerinin ne kadar akıllı ve ilerigörüşlü insanlar olduğunu düşündüğüm futbolcudur. bu ülkeye bu zihniyete fazla böyle insanlar.
  • kendisinin yerinde olsam ben de aynısını yapardım. bu zihniyette yönetilen milli takımla zaten bir başarı gelmez, kariyerinden bir şey eksilmez.

kendisini ölümle tehdit eden adamla da aynı kampta vakit geçirmek zorunda kalmayacağından, kendisi ile çelişmemiş olur, kafası rahat eder.

gökhan töre'nin o olayların ardından milli takımdan aforoz edilmesi lazımdı. çok çok çok büyük hatadır halen daha milli takıma çağrılıyor oluşu.
  • duruş gösteren futbolcudur. gökhan töre hali hazırda kendisinden çok daha formda ve daha fazla katkı verebilecek durumda, buna şüphe yok fakat arada geçenler göz önüne alındığında bunların bir önemi kalmıyor. bu olay yüzünden gökhan'ın milli takımdan kesilmesi farklı bir tartışma konusu ancak böyle bir ortamda fıfa talimatlarını hiçe sayıp tepkisini ortaya koyduğu için kendisini kutluyorum.
  • adanalı'nın verdiği gazı almamış futbolcu. takdir ettim.
hesabın var mı? giriş yap