• maalesef ki tam bir açık kutu aq.
  • fransa'da son uc sezondur sampiyon olmasina rağmen, bu sene kadrosundan önemli oyuncular kaybetmiş takimdir... (kim? diye sormayin lutfen, bilmiyorum, geçen gün ntv'de duydum bu cümleyi aynen satiyorum,sevgilerimi sunarim herkese)
  • anladığım kadarıyla silah zoruyla transfer yapan, transfer gelirini beşiktaş'a bağışlamadığı için yerin dibine batması gereken fransız kulübüdür.
  • (bkz: eski gücünde) :(
  • hayvan gibi penaltı atan takım.

bunlar finale çıkarsa ve final penaltılara giderse kesin kupayı alırlar.
  • bir zamanlar şampiyonlar liginde banko çeyrek final oynarken, real madrid'i her sene canından bezdirirken şimdi rijeka'yı yenemeyen bi takım haline gelmişler. ligde de durumları malum. ortada bitmiş denecek birileri varsa o da kesinlikle lyon'dur. gerçi 2 sene evvelki meşhur zagreb maçından sonra her şey reva bunlara.
  • yine ne yaptılar ettiler, reali elediler. ulan ne güzel kaka ronaldo falan diyorduk, eski ruh, madrid, butracenyo...

neyse, öhöm, büyük takımlar kazandıkları kupalarla, küçük takımlar sikip attıkları büyük takımlarla taşak geçermiş. işte bu yüzden en büyük fiorentina zaten.
  • bir şekilde real madrid ile oynaması gereken takım. anca o zaman kendilerine geleceklerdir.
  • beyler çok acil bir şekilde rakibimizi tanıyalım.
  • 2000'li yılların başında denizlispor'a uefa kupasinda elenmiş takım.
hesabın var mı? giriş yap