• 'konu jastin' diye giriş yaparak ortamda buz gibi rüzgarlar esmesine neden olmuştur. devamını izleyemeyeceğime karar verdim ve kapattım.
  • okan bayülgen'in bu hafta yine kafa sikme malzemesi bulduğunun göstergesi olan video.
  • videonun kendisinden çok altındaki yorumlardan biri sayesinde an itibariyle gözlerimden uyku akarken yarıldığım cevaptır.

(bkz: önce bıyıklarını aldır)
  • genç bir hanım kızımızın okan bayülgen'e tokat gibi cevap verdiği video.

edit: yoğun istek üzerine aynı genç kızımızın aynı akıcı üslubuyla selena gomez'e verdiği tokat gibi cevap. konusuna bu kadar hakim olması ve izleyiciyi adeta hipnotize edercesine kendisine bağlaması hayranlık uyandırıcı.
    yalnız bu video aralıksız izlenince kan basıncı üzerine olumsuz etki yaratabiliyor, tümünü izlemek konusunda kararlıysanız oturarak/yatarak ve aralıklı izleyiniz.
  • basit bir ornek verecek olursak, yillarca rap muzik taraftarlari rock muzik yapanlarla tartisti, ayni sekilde rock ile ilgilenen tayfa rap yapanlardan nefret etti. ergeninden, gencine, yaslisina.
    suan hepsi birlesip justin'e giydiriyorlarsa bunun bir sebebi vardir. 0-14 yas arasi cocuklarin/genclerin mantikli dusunememesi ve henuz mental bakimdan gelisememis olmasi, justin ve turevi olan rebecca'nin bu kadar izlenmesine imkan saglamistir. sirf bu 2 arkadasin milyarlarca izlenmesi, sadece okan bayulgen'in degil, normal insanlarin da aklini kurcalayan bir sorundur.

bu genc kizimiz bundan 5 sene sonra, belki daha yakin bir zamanda "keşke" kelimesinin anlamini ogrenecektir.
  • kafa siken cevaptır. mına koyim ne çene varmış arkadaş. ekran başında hipnotize oldum resmen.

bu kıza en güzel cevap yine bir youtube fedaisinden gelmiştir. "bu kızın aynısından bizim lise doneminde de vardı.. kompozisyon dersinde 2 tane ek sayfa isterdi amk.."
  • altındaki yorumlardan biri gece gece bütün oda sakinlerini uyandırmama sebep olmuştur.

"git soğan doğra

yiit1980 "
  • nereden baksan 10 dakika boyunca tahminimce doğaçlama konuşan bir veledin hezeyanı... e be kızım şu salak oğlan yerine işe yarar şeyler takip etseydin de 10 dakika onun hakkında konuşsaydın "küçük dahi youtube'da izleyinnnnnnnn :)))" diye videoların dolaşırdı.
  • burada veya youtube sayfasında o kızla acımasızca dalga geçenlere bir çift lafım var. o bir çocuk. herhangi bir konuda bir yetişkinin asla anlayamayacağı kadar yoğun bir duygu ve büyük heyecan yaşaması, dolu dolu konuşması kadar normal bir şey yok. bu acımasız yorumlarınızla bu kadar genç bir insanı hayata küstürebileceğinizin, bazı durumlarda intihara kadar sürükleyebileceğinizin farkında bile olmayabilir misiniz gerçekten? acımasızlığınız kesin de aptallığınıza mı yoksa kurnazlığınıza mı dayanıyor onu bilmiyorum. her durumda ağzınıza sıçayım.

okan bayülgen bu kızla dalga geçerse onun da ağzına sıçayım.
  • bunu yapan en nihayetinde çocuk sayılacak yaştadır, ve çocuktur. buradaki bir çok yazarla arasındaki yaş farkından bağkur emeklisi çıkar öyle söyleyim.

bir çocuk en fazla ne kadar aklı başında laf edebilir ve ettiği o aklı başında(!) lafı ne kadar savunabilir ki. hayranlıktan ziyade muhtemelen justin bieber a aşık olduğunu zannediyordur ama karın ağrısı ile aşkı birbirinden tam olarak ayırt edebilecek bir yaşta bile değil sonuçta.

tamam yeni nesil büyümüşte küçülmüş gibi, bacak kadar çocukların ağzı politikacı gibi laf yapiyo ama peki mantıklı birşey mi konuşuyorlar? çocuk la bu çocuk çocuk!

14 yaşındaki bir çocuğun görüntüsü ile alay etmek ne kadar akıllıca olabilir ki? 14 yaşında sen neye benziyordun? bıyığı varmışmış bilmemne ne yapacak lan ağda mı yapacak 14 yaşında? gözlüklüymüş!! vayy bee! gözlüklü ha!!

o yaşta bir çocuktan daha önemli işleri olması da beklenemez, saçmalayabilir zırvalayabilir ama sorumluluğu ailesindedir. benim çocuğum olsa ve böyle birşey yapacak olsa engel olurdum, haberim olmadan yaptıysa da temizlerdim arkasını çünkü neyle karşı karşıya kalabileceğini kestirirdim önceden. o nedenle yazık la kimin çocuğuysa.
hesabın var mı? giriş yap