• bana çocukluumu hatırlatan bir cümle. okula başlamadan önce aynanın dibinden kendime bakmaya başlar, yavaşca geri geri yürür, yüzümün bütün kusurlarının görünmez olduğu anda durup aynayla aramdaki mesafeyi hesaplardım, sonra da sokakta futbol oynıyan hoşlandıım çocukla aramda hep o mesafeyi korurdum.. sonra ilkokul zamanlarında birgün dank etmişti ki mesafeyi iki katına çıkarmalıydım çünkü aynadaki gorüntüm bana aynadan daha uzaktı. dünyamın karardığı an ise bütün hesapları yaparken miyop olduğumu öğrendiğim andı.
  • vakti zamaninda bir adam araba kazası sonrası "aynadan baktığımda daha uzak gözüküyodu" demesi üzerine arabanın firmasından haywan para kaldırdığı için, yasal zorunluluk halinne gelen yazı.
  • ing. butun dunya duysun ve bilsin ki biz maliz.
  • aynada kendimize bakiyorsak, derin felsefi bir anlam ta$iyabilecek cumle.
  • -abi bu aynada ne yazıyo ya?
    -lan oglum bi sus.yukten arkayi goremiyorum zaten
    -ben inip gel gel yapim mi abi?
    -yok ben aynadan goruyorum
    guuuuum
    -senin ceneni sikim.dirdirdir kafami siktin sabahtan beri.senin yuzunden vurdum iste
    -ama ama ama abi...
  • jurassic parkta yazdiginda herkes nedense gülmüştü
  • göt uzunluğunu tam kestiremediğim, ilk defa bindiğim bir arabayı bilhassa duvara doğru falan park edecek olursam sürekli olarak içimden tekrar ettiğim cümle *
  • sen salaksın onun için ben yine de bi uyariiim demenin bir başka yoludur.
  • cakmaklarin uzerine "dikkat yanicidir" yazip bi de sematik kullanma kilavuzu koyan bir kulturun gudik uzantilarindan biri
hesabın var mı? giriş yap