• ordu'nun bilmem ne köyünde su olmadığını ifade eden cumhuriyet halk partilileri, yalancılıkla itham ettikten sonra, köye yılbaşından sonra su verileceğini açıklayan adam. akpli siyasetçi nasıl olur harika bir örnek sergiledi.
  • dilerim rabbimden, saban vatan'in yasadigi acinin milyonlarca katini yasar, yeter artik bu aciya dayanamiyorum diyecek noktaya gelirsin.
    kendi halinde bir insan olarak bu en icten ahdim olsun sana nurettin.
    yasattiklarinin en beterlerini yasamadan ölme
  • bu şahsı özellikle giresunlular rabia naz vatan’ın ölümünün üstünü kapatmasından iyi tanır. depremzedeye davranışı şaşırtmamıştır. bu yüzü, bu umursamazlığı, bu günleri unutmayın.
  • https://twitter.com/…?s=20&t=5vrripfejqyyndej7godeq

şu hal ve tavırlara bak. akp'nin halka karşı duruşunu 30 saniyede özetlemiş. bu devran elbet döner canikli.
  • rabia naz vatan cinayeti ile alakalı, somut ve detaylı cevaplar vermesi gereken kişi, yok yalanmış/iftiraymış filan yetmez

bu konu öyle, rüşvet / görevi kötüye kullanma vs. iddialara verilecek basit bir cevabı hak etmiyor.
  • eğer rabia naz vatan cinayetini örtbas için bir çabası olduysa, rabia’nın, babasının, annesinin, kardeşlerinin çektiği acıların kat kat fazlasıyla sınanmasını bütün kalbimle dilerim.
    allah büyük
  • öldürülen rabia naz'ın babasına dava açan vicdansızdır. allah bir gün onu da rabia naz'ın acılı babasının durumuna düşürürü inşallah.
  • belgeleriyle kayıtlarıyla kanıtlarıyla milyonlarca euronun çalındığı ortadayken kimsenin bu konuda harekete geçmemesi sadece sosyal medyada konuşulması korkunç bir öğrenilmiş çaresizlik örneği.

gerçeğin gizlenmesinden daha kötüsü gerçeğin umursanmaması.
  • işgal valisi gibi seni duymuyorum anlamıyorum tavırları. inanılmaz. işte akp bu.
  • an itibariyle skyturk yayınında kemal kılıçdaroğlu karşısında soğuk terler dökmektedir, demagojiyle vaziyeti kurtarmaya çalışsa da zorlandığı ortada
hesabın var mı? giriş yap