• --- spoiler ---

- bring me everyone
    - what do you mean "everyone"?
    - !!everyone!!*

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    filmin kötü adamı olmasına rağmen, gary oldman gibi bir aktör canlandırdığı için, ölümü ile üzen karakter.
    --- spoiler ---
  • leon'da, gary oldman'ın oynadığı, hasta dea ajanı.
  • mozart hayranı.
    daha güzel bi ölümü olamazdi sanırım. sonucta léonun kahraman olmasi lazim

--- spoiler ---

l = léon
    s = stansfield

l: stansfield?
    s: at your service.
    l: this is from... mathilda.
    s: shit

--- spoiler ---
  • gördüğüm en iyi kötü adam. oynayanın* eline ayağına, her yerine sağlık.

(bkz: her yerinden öpüyorum gary)
  • baskın sahnesinde arkaplanda çalan müzik ve merdivenleri çıkıp koridora gelişi tekrar tekrar izlenesi kötü adam.
  • --- spoiler ---
    mathilda: you killed my brother.
    stansfield: i'm sorry. and you want to join him?
    mathilda: no.
    stansfield: it's always the same thing. it's when you start to become really afraid of death that you learn to appreciate life. do you like life, sweetheart?
    mathilda: yes.
    stansfield: that's good, because i take no pleasure in taking life if it's from a person who doesn't care about it

--- spoiler ---
    http://www.imdb.com/character/ch0003169/quotes
  • iyi bir filmin en kötü adamı olan karakter, ayrıca gary oldman gibi hastası olduğum bir adam bu rolü canlandırmıştır. o da ayrı bir güzellik.
  • counter-strike'da takım oyununu iyi idare eden yazar.
    de_dust2'de teammate olduktan sonra cs_assault'a geçtik. ben ct'yim, bu şahıs t.
    nerdeyse her el mavi konteynerin arkasından geçip ön kapıya bakıp hemen çatıya çıkıp boruya giriyorum, zira direk boruya bakan t çok fazla olmuyordu.
    yine aynı taktik, boruya girdim fakat biri boruya sis atmış* ilerlerken tam sis bombasının olduğu yere geldim ki sisin içinden bir şey belirdi, aramızda bi mp5 boyu kadar uzaklık yoktu. taradım, gerisini hatırlamıyorum.
  • bir insana bir karakter ancak bu kadar yakışır. yahu sinama tarihinin en iyi karakteri bence, gary oldman nasıl oynamışsın böyle benim aklım hayalim almıyor. yani bu oyunculuğun bir level üstü gerçekten yok..
hesabın var mı? giriş yap