• nimesulid etken maddeli agri kesici.
  • 2009da tarihi kolezyumunda metallica konserine ev sahipliği yapmış şehir.
  • (bkz: denim)
  • özellikle bel ağrısı, adet sancısı ve kas ağrılarında çok hızlı etki ediyor. yalnız bazı ülkelerde nimesulid etken maddesinin bir ara yasaklandığını belirtmek isterim. ağrınız çok şiddetli değilse kullanmayın derim.
  • jel olanı bengaygiller familyasından olan, bunu sürüp sıcak havluyu sarıcan ağrıyan yere, 1 saate iyileşirsin şeklinde uygulaması olan bir ilaç. doktor sırt ağrılarım için vermişti, ben ne yaptım? çileden çıkaran bademcik ağrılarına fantezi çözüm olsun diye bademciklerin bulunduğu alana sürdüm. sabaha ölmezsem editleyeceğim.

not: yatırım tavsiyesi değildir. evde denemeyin, sağlığınız açısından sıkıntı olabilir.
  • gard département'inin bassehridir. arenasiyla butun fransa'da un yapmistir. temmuz ve agustos aylarinda boga guresleri dolayisiyla tiklim tiklim bir sehir oldugu ogrenilmistir, halbuki normal nufusu 150 bin civarindadir.

kucuk yaya bolgesi disinda gezilecek cok fazla yeri bulunmamasina ragmen, roma kalintilari ve provence bolgesine has renklerle bezeli sokaklari icin ziyaret edilebilir. katedrali, sapellerindeki aciklamalar sayesinde kolayca gezilir. sehirdeki diger kiliseler de yukseklik acisindan katedralle kapisacak niteliktedir.

alphonse daudet ve ayrica nikotine adini veren jean nicot bu sehirde dogmuslardir.
  • kendi evinde chateauroux'dan 3 tane yiyerek 7.814 liramı yalan eden güzide klüp!

öyle doluyum ki, ne söylesem götüme girecek!

edit: 4 oldu amına koyim 4 oldu ben bunu yazana kadar!
  • gribal enfeksiyon vakalarında doktorlar tarafından sıklıkla yazılan bir ağrı kesici. ateş de düşürüyor ama asıl hüneri hastalık sürecinde baş, bel ve bacaklarda oluşan vücut ağrılarını ustalıkla kesebilmesi. tek doz alımıyla oniki saat kadar etki gösteriyor.
  • şartlamayla alakalı etkisi. daha etkili ilaçlar içtiğimde bile ağrıdan gözümü açamazken bu ilacı içtiğim zaman ağrı 20 dakikada geçiyor...
hesabın var mı? giriş yap