• bu mekan seattle'da gece 2'den sonra acik nadir kuluplerden olmasina ragmen cover ucretinde kapanisina 10 dakka kalsa bile indirim yapmaz oyle hayin, insanliktan cikmis ve gay admission'cilari barindirir.
  • take away taze ve lezzetli filtre kahve isteyenlerin tercih edebileceği mekan. çalışanları da hoş sohbet ve güler yüzlü insanlar. pandemi öncesinde ara sıra ders çalışmak için uğrardım buraya. genellikle sessiz ve sakin olurdu. pek değişen bir şey olmamış gibi*
  • ankara'nın güzide caddesi tunus'da, (bkz: 6 45 kk ankara)'nın hemen yanında yer alan şirin bir kafedir. genel olarak kafası dolu olan bir yüksek lisans öğrencisi olarak ders çalışacağım mekanların listesi kısıtlıdır, bunun da en büyük sebebi bir mekanın aldığı temiz hava ve güneş ışığı... ankara'nın uğradığım birçok kafesinde de genellikle loş ve havasız ortamlara rastlıyorum. neighbours açıkçası bu konuda bugün beni mest etti, çalışanlarının da samimi ve güleryüzlülüğüne ek olarak konumuna rağmen hınca hınç dolu olmamasını da (hafta içi) göz önüne kattığımızda kendileri çalışma mekanları listeme girmiştir. mekanın ana konsepti olan kahve ve tatlılar konusunda ise kahve içmediğim için kahve konusunda bir yorum yapamıyorum fakat tattığım bir (bkz: magnolia) tatlısı neticesinde tatlıların da ortalama olduğunu söyleyebilirim.
  • 1981 yapımı john belushi ve dan aykroydfilmi. oldukça düşük bir imdb puanına sahip olmasına rağmen çok iyi bir film. kara mizahın sinemadaki en iyi örneklerinden biri diyebilirim. taşrada sakin bir hayata sahip bir ailenin yeni komşularıyla kendini absürdlüğün içinde bulmasını anlatıyor. bu tuhaflıktan bir süre sonra kendi de kurtulmak istemiyor.
  • 18 mart 1985'den beri yayinda olan, eski usul, avustralya pembe dizisi.
    melbourne yapimidir.

rakibi ise 88'den beri yayinda olan home and away'dir.
  • avustralya'da cekilmis bizimkiler tadinda uzun sureli bir soap opera... kylie minogue'un avustralya (ve zamanla dunya) capinda unlu olmasina sebebiyet vermis dizi..
  • (bkz: bizimkiler)
  • nathalie imbruglianin da zamaninda cirit attigi ingilterede hala gosterimde olan laylay muzigiyle beyinlere kazinan dizi.
  • seattle'da broadway uzerinde son derece geni$, havadar, mu$terimiz velinimetimizdir dusturunu benimsemi$, 80'ler calan, nostaljilere gark eden, zaman zaman huzunlendiren, kah co$turan bir gay club.
hesabın var mı? giriş yap