• star tv'de başlayan burcu esmersoy ve tanem sivar'ın yeni programı.

şu anda yayınlanan bölümün konuğu da hadise.

ekranda gördüğüm program değil cennetin arka bahçesi. gözüne fener tutulmuş tavşan gibi kitlendim kaldım amk.
  • bana selam çakmışlarsa demek ki... sağolsunlar, aleykümselam.
  • grup müziginin zirve yillarindan bir basucu albümü. yetmislerin ikinci yarisindan itibaren agir politik havanin etkisi, arabesk rüzgarinin iyiden iyiye hissedilmesi, korsan kasetciligin hiz kazanmasina ragmen idealist müzisyenlerin ortak akilda bulusup neler yapabildiginin önemli bir kesiti. cem karaca ve dervisan, baris manco ve kurtalan ekspres, ersen ve dadaslar gibi dönemin siki (solist+orkestra) gruplarindan biri olan edip akbayram ve dostlar uzuncalari.

a1 yaralarim
    a2 arabam kaldi yolda
    a3 adam olmak dile kolay
    a4 dar ağaci
    a5 kolum nerden aldin zinciri
    b1 ayrilik
    b2 birak beni
    b3 haberin varmi
    b4 mehmet emmi
    b5 kaşlarin karasina
  • sunucusu olmak için ilk şartın mini etek giymek olduğu haftasonu sabah programı.
  • az once "cansu dere'nin iranca sarkisi" diye bir anons yaparak beni benden alan program
  • bugüne kadar 3 defa denk geldim, içeriğinden yok artık dedirten mini etekler, kemik bacaklar dışında dikkatimi çeken tek şey burcu esmersoy'un gerçekten de yapay ve şımarık bir duruş sergilediğidir. oyunculuğu da bir o kadar başarısızdı. oyunculuk yapıyor gibi, belki doğal haliyle programı yapsa bu kadar irite edici olmaz. tanem sivarsa umarım baka baka kararmaz.
  • bu akşamki yayında ibrahim maraş isimli bir ilahiyat profesörü tarikat ve cemaatler konusunda durumun vahim olduğunu belirtip tarikatları yerden yere vuruyor. ve bu yapıların insanları dinden soğuttuğunu ana akım bir yayında dile getirebildi. uzun zamandır tarikat ve cemaatler hakkında bu kadar açık ve net konuşan ilahiyatçı kimliği sahip kimseye denk gelmemiştim. umarım işinden olmaz.
  • garip bir isme sahip olan edip akbayram albümü.

1976 yılında çıkmıştır.
  • twitter'da fotoğrafını gördüm de sözde kadına yönelik şiddete dair program yapmışlar stüdyo mu nuhun gemisi mi belli değil aliminyum ya.

isimleri sayıp başıma dert almayacağım da bunlar mı konuşacaklar lan, ülkenin aklı, fikri bilgi birikimi bu mu?
    çaptan düşmüş üçüncü sınıf kenarın dilberi, mafya özentisi pavoncu mirasyedisi siyasete yamanmaya çalışan bir tip, türbanlı gotik midir nedir nesli tükenmekte garip bir şey...

bu nedir pespayeliktir, ucube gösterisidir. ne değildir yayıncılık değildir.

haydi hayırlı tıraşlar.
  • afşin yurdakul, ahmet kasım han ve faruk acar'ın her hafta birlikte gündemdeki konuları tartıştıkları bir habertürk programının adıdır.

programda kullanılan verilerden bazılarına da http://www.dogrulukpayi.com/ adresinden ulaşılabilir.
hesabın var mı? giriş yap