• ne sıfatla başbakan'la gezi parkı için konuşacağını cidden bilmiyorum. tek mimikle 10 sene aynı rolu oynadı lan adam. böyle olunca sanatçı mı oluyor?

ahaha twitter'da biri biz polat alemdar'ı değil, cerrahpaşalıları istiyoruz demiş. adam haklı.
  • klasik bir türk erkeğidir. artık dışarıdaki dünyadan elini eteğini çekecek yaşa gelene kadar (35 - 40 yaşları) gezer tozar. hiç acımaz, bi kızı ümit vererek kandırır. onunla evleneceğini söyler ya da buna inandırır. eğlenir. beraber yaşar. her türlü haltı yer. sonra evlenme zamanı gelince hiç arkasına bakmaz, gider gencecik, eline erkek eli değmediği belli olan bi kıza 3 günde nikahı basar. her türk erkeği bunu yapamıyor. zira 40 yaşına geldiğinde öyle gencecik bir kızı tavlayabilmek için parası, karizması falan olması gerekiyor. o yüzden her türk erkeğinin içinde yatar bu arzu, ama zaman geçip de cebindeki parayla kafasındaki tellerin sayısının birlikte azaldığını görünce 30 u bulmadan evleniyorlar.

yani hiç bir erkek çıkıp da bu adamı eleştirmesin. hepiniz sadece özeniyorsunuz. bense bir kadın olarak diyebilirim ki adaletine sıçayım dünya. erkek gelmek varmış bu dünyaya. kadın olunca gerçekten hep ezilensin, hep ezilen.
  • din diyanet, sipirutuellik, medistasyon .... ne ile ugrasırsanız zaten bir sure sonra cok dusunmekten ruyalar gelmeye baslar.
    ruyalar geldikce mesaj alıyorum sanırsınız,
    mesaj aldıkca , ruhen daha derinlere gidiyorum,, daha ermis oluyorum sanırsınız.
    ya madem mehdisin acıkla kardesim. madem arkanda tanrı var acıkla.
    kurtlar vadisi pusuda merminin ustune yuruyordun.
    goster mucizeni gercek hayatta milyonlar yuruyelim.
    ama arkadas ruyasinda gormus miraca cıkmısım dersen olmaz.
    getir mucizeyi mematin olalım.
  • bugünki kanal d öğlen haberlerine konuk olmuş kişi. diyalogu aynen aktarıyorum:
    sunucu: maganda kurşunuyla ilgili görüşlerinizi de alalım son olarak. biliyorsunuz yılda 700.000 kişi zarar görüyor bireysel silahlanmadan ötürü.
    necati şaşmaz: şimdi evet. sizin de dediğiniz gibi maganda. evet silahlar makine (işaret parmağını havaya kaldırıyor, baş parmağını kırıp eliyle tabanca işareti yapıyor)... silah dediğimiz tabanca. kullanmamak lazım. ehliyetsiz kişiler (ruhsattan bahsediyor) kullanmamalı. ama trafik kazalarında da çok insan ölüyor izliyorum ben haberleri. hem bir tek silaha yüklenilmemeli, kalem var kılıçtan keskin olduğunu hepimiz biliyoruz. çinliler (japonları kastediyor) uzaya bir delik açtılar (ne deliği ulan?) onu izliyoruz, uzaya gidemedik.
  • dizide kendisini seslendiren arkadaş da yanında gidecek mi diye merak ettirendir.
  • gezi parkına gitmeden o konu ile ilgili olarak başbakan ile görüşmüş sanatçı.

yaklaşık 2 haftalık olaylar için tespiti : nazara geldik olmuştur. olayların çözümü için önerisi de aynı paralellikte : dua okuyalım geçsin.
  • youtubedaki 'şunu anladımki bu ülkeye en büyük hizmeti, necati şaşmaz'ı seslendiren adam yapıyor' yorumu gece gece yardırmıştır.
  • gazeteciler kendisine "polat bey" diye sesleniyorlar. gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.
  • necati şaşmaz: "uuu gezi olayını çok karıştırdılar. aralarında bi fark galdı o fargınan çogzel oldu. özgürlüğü bidir. eyvarlamam bugadardır"
  • halo dayı'nın cenazesinde kalabalıktan kurtulmak için önce ellerini açıp el fatiha demiş, millet okumaya başlayınca da topuklamıştır. görünce gülmekten yemek boğazıma durdu bu ne lan! polisten kaçarken istiklal marşı okuyan hırsız gibi bişey olmuş bu.
hesabın var mı? giriş yap