• ...memesi lazım. herkes eminönüne koyacaklar, burda en azından üç bölümdür nar armut üşüme beş on günde çatlasın da burda rızkını tıkıp şapıcaklar

hiçkimsenin morspor üzerinde şeyapması şeydeğil bunda gerçek yönetimi gerekeni yapmış ama bundan sonra görev futbolcuların ama şunu da

(bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)
  • dünden beri defalarca izledim. her izlediğimde bu faullerini tarık akan misali uzatmış hamdi abi'nin, üşbelgüşbe derken ve bu muazzam tiradına uzunca bir süre devam ederkenki o mimikleri, sanki gerçekten çok anlamlı bir şey ifade edermiş gibi elindeki kalemle üşbelegüşbeyi de izah etmesine kopuyorum. sanırım hamdi abi'ye en çok fındık fiyatları olumsuz etki etmiş. ordulular bir kaç senedir böyle. fındık fiyatlarından ötürü. mesela artis ne arar la bazarda diyen amca da ordulu. fındık fiyatından ötürü o da.
  • "mesi lazım.herkes elinönne koycakla,? burda en azından üj übürüb inna eburub ivişüle eşurubidisap nızırıyla burda rızgını tıkıp şavuya. hiç kimsenin boruspor ııığ üzerinde iıği şey yapması iiığ şey değil. ya bunda gerçek ıııh yönetim iiğ gerekeni yapmış ama bundan sonra görev futbolcuların. ama şunu da gör..." diyen adamdır.
    http://www.youtube.com/watch?v=dbqohvdfbtu (link yenilendi)

(bkz: gülsünler diye entry girmek)
  • (bkz: hoçofoktör)
  • son zamanlarda gördüğüm en başarılı yoruma ev sahipliği yapan videodur.
    "adamın beyninde bi klavye var rasgele tuşlara basıyo amk."
    (bkz: yaran youtube yorumları)
  • ne dediğini anlayacak kadını bulduğunda konuşmaya gerek duymayacak adamdır.
  • orc dili ve edebiyatı mezunu olarak sadece ilk 40 saniyesini anlayabildigim adamdır.

"...hemeklere, hevze para yazıktır yani. burda, en büyük iş hıvzıfutbola düsüyor. bunların dikkati cevrzilmesi lazım. herkes elnönöö koyacaklar. burda en azından üjkelebonorsurte eburgej uşbeg ezgonob burda kızgınlıkla hijkonolo kaşj şey yapaga. hiç kimsenin borusu borogu üzerinde ıı sey yapması ışey degil. yani bunda gayşek yönetimi gerge reken yapmış ama bundan sonra görev futbulcuların. ama şunu da gördüm ıı yanlış anlamayın ben kimseyi ipe atmak gibisinden herkes yapma şansım yok hoçofoktor cok önemli. yani ben bu maç aslında eeıı hoçanın alacagını düşünüyordum ben. şimdi bakın öyle yanlış anlamasın ben ee ben tabii ki eeı bu işizıişi bu işe bu işi biz de yaptık. futbol oynadık sporun işinden geldik antrönlük yaptık. biz de en azından bu iji buşi biliyoruz ama aslında bu aşamada bu takıma... "

neyse işte böyle gidiyor. devamını sonra yazarım cok yoruldum.
  • açılın tercümeyle geldim.

…emeklere, bu paralara yazıktır yani.

burada en büyük iş hususi futbolculara düşüyor. bunların dikkatinin çekilmesi lazım.

herkes elini önüne koyacak, burada en azından iş bulmuşum ve bu benim işim diyip meşru nisab nazarıyla rızkımı kazanmaya çalışayım diyecek.

hiç kimsenin orduspor üzerinden algı yapması doğru değildir.

gerçi burada yönetim gerekeni yapmış ama bundan sonra görev futbolcuların

ama şunu da gördüm yanlış anlamayın benim kimseyi zan altında bırakmak gibi bir hareket yapma şansım yok, hoca faktörü çok önemli, yani hocanın bu maçı alması gerekirdi. yani yanlış anlamasın bilerek yenildi demiyorum ama bu işi biz de yaptık, futbol oynadık, sporun içinden geldik, antrenörlük yaptık, biz de en azından bu işi biliyoruz ama, bu şekilde takıma heyecan verecek, bu şekilde seyredecek bir hocanın katkısı olması lazım bu yoktu yani takımda bu bir.

tabi ilerleyen günlerde çok ciddi iki tane deplasmana gidiyor orduspor, birisi artık şampiyonluğu garantilemiş karabükspor, birisi de en yakın takipçisi bursaspor.

orduspor’un bu maçların ikisinden de inşallah gönül ister ki; orduspor’a güveniyoruz çünkü, orduspor aslında büyük takımlara karşı şansı olduğunu düşünüyorum ben.

yani bunlar alınacak, bunları yenecek kapasitede deplasmanda.

inşallah iyi motive olarak da, yeniden sıkı bir çalışmayla beraber….
  • on sene amerika da yaşayıp ülkesine geri dönen değerli hocamızdır. şu sıralar yeniden türkçe öğretiyoruz kendisine.
hesabın var mı? giriş yap