• 2011 nba all-star slam dunk contest'i izledikten sonra kendisine söylemek istediğim tek bir şey var: senin ben amına koyayım!
  • jüriye kömür dağıtıyormuş.
  • boy açısından tyrion lannister olabilir ama zeka açısından bir hodordan farkı yoktur.
  • nba live serisi oynayanlar bilirler, oyundan sıkılmaya başlayan kişinin yapacağı ilk iş yeni karakterler yaratıp onlarla oynamak olur. bu karakterlerde genellikle kısacık, ama diğer bütün özellikleri 99 olan adamlardır. dev adamların arasında sahada dolaşıp paldır küldür smaç basan bu karakterlerin gerçek hayattaki hali bu adam oluyor sanırım. tabi sadece smaçlar ve alley oop'lar için söylüyorum.

smaç yarışmasına gelirsek, kısa boylu adamların smaçları uzun adamların smaçlarından daha heyecan verici olur genellikle. mesela ben dwight howard'ın smaçlarından da zerre keyif almam açıkçası. ama sırf adamın boyu kısa diye de gidip ödül verilmez kardeşim, azcık vince carter'a bakın yahu. carter'daki estetiğin, yaratıcılığın yarısı olsa yine eyvallah, hak etti diyebiliriz belki. sonuç olarak, seni kınıyorum nba!
  • kendisini mektepte çaycı yapmam, o kadar açık konuşayım. ama severim böyle ilginç adamları. şu işi iyi yapıyor denilebilecek pek bir şeyi de yoktu ama bizim yasin sülün'ün beşiktaş'ta oynadığı gibi oynuyordu bir şekilde boston'da. aslında adam pas tuşu bozuk gamepad gibiydi. topu eline alınca koca shaq, garnett falan dinlemiyor, kimseye pas atmıyordu. öyle rahat bir adamdı. ulan adam ölmüş gibi konuşuyorum da adamı boston'dan oklahoma'ya doğru yol vermişler yeni öğrendim.

bu arkadaşı her zaman aşağıdaki görüntü ile hatırlayacağım.

bu sefer güldürmedi
  • all-star cumartesi gecelerinin ızdırabıydı bir ara

974 denemeden sonra vurduğu smaçlarla...
  • ben yaşlandım ama umarım çocuklarım nate robinson'un kazanmadığı bir slam-dunk contest izleyebilirler. sikim kadar boyu var, türlü türlü huyu var.
  • gece gece içtiğim kahveyi burnumdan çıkartan 1.75 lik sempatik hayvanoğlu hayvan,küçük 50 cent
hesabın var mı? giriş yap