• gossip girl’ü daha yeni izlemeye başladığım için karaktersizliğini yeni keşfedebildim bu adamın. normalde iyi aile çocuğu tiplere anında aşık olmama rağmen bu şahsiyet midemi bulandırıyor.

2.sezonun sonuna yaklaştım ve bu nate insanının yanlamadığı dişi kalmadı. selam veren her kadına aşık oluyor.
    blair’la çıkıyor
    serena az cilveleniyor ona aşık oluyor
    blair siktir çekiyor ona aşık oluyor
    bu süreçte little j. samimi davranıyor ona aşık oluyor
    vanessa sert kızı oynuyor ona aşık oluyor
    aynı anda evli bi kadınla yatıp ona aşık oluyor
    vanessa ile araları azıcık bozulunca tekrar jenny’ye yanlıyor
    jenny’ye yanladığı için vanessa üzülüyor bu sefer vanessa’ya aşık oluyor
    bir kez ugradıgı yale de bile bir kız bulup ona aşık oluyor
    kısırlaştırmak mı gerekiyor arkadaşım seni? bu kadar kolay mı bu aşk işleri? meleği oynuyor ya sürekli ona sinirleniyorum. aptal pis herif.
  • gossip girl'ün; ailesinin baskılarıyla kendi istekleri arasında sıkışıp kalmış, dizi boyunca tam olarak neyi yada kimi istediği bir türlü çözülemeyen, en nihayetinde iyi kalpli karakteri . blair waldorf hanımın sevgilisi ve yüce insan chuck bass'in kankası olduğunu eklersek, akli dengesinin yerinde olmasına hayret ve takdirle yaklaşmak lazım gelebilir.
  • boston celticsin efsane guardlarindan. kendisinin nickname i "tiny" dir. 6'1" lik boyu ile nba'de "la bu kadar adam nasil basket oynar" sorusu kafalarina gelen insanlarin boyunun olcusunu hizli ve yaratici oyunuyla almi$tir. 1 kere all star mvp si olmu$tur (1981). emekli oldugu yila kadar (1984) hem skor hem de assist alanlarinin ikisinde birden ligi birinci bitirmi$ ilk oyuncudur. (1972-1973 sezonunda ortalama 34 sayi ve 11.4 assist) 1991 yilinda hall of fame e girmeye hak kazanmi$tir.
  • tüm zamanların en karaktersiz dizi karakteri muhtemelen. bi de o ormanlık alan kıvamındaki kaşlarını saymazsak tadından yenmez güzel gözlü yaratık.
  • gossip girl'ün joey potter'ı tadındaki karakter.

-----------spoiler--------------

zira halihazırda var olan iki sezon içerisinde dizide götürmediği kadın kalmamıştır.

-----------spoiler--------------
  • (bkz: class whore)
  • ilk başlarda gossip girl'ün ana erkek karakteriyken şu an figuran muammelesi görmektedir kendisi. öyleki her bölümde gözükmüyor bile artık. ilk defa bir dizide böyle bir durumla karşılaşıyorum. resmen adamı kullanacak hikaye bulamıyolar. sanırım bunun tek suçlusu chuck bass karakteri zira adam o kadar baskın ki, aşk çocuğu, salak-saf nate kimsenin ilgisini çekmiyor.
  • bu adamın dizide bi dedesi var william van der bilt diye. efsane zengin bi adam. yedi sülalesi zenginmiş hatta. bi baktım ki gerçek hayatta da 200 yıllık bi vanderbilt ailesi var amerika'da hakkaten. inanılmaz zengin bi aile. ne tesadüf.

http://en.wikipedia.org/wiki/vanderbilt_family
  • nba tarihinin efsane 50 si içerisinde yer almaktadir.
  • ne olduğu belirsiz bir kız için ferrari california gibi bir aracı reddedebilen parlak kardeşimizdir.
hesabın var mı? giriş yap