• "bu saldırı bana değil millet iradesine yapılmıştır. vatan sağolsun." demiş. bir de bu çıktı başımıza dayak yiyen, hakarete uğrayan millet iradesine saldırı demeye başladı. ne alakası var arkadaş sözü sen söyledin dayağı da sen yedin. geçmiş olsun.
  • türk, türkiye ve atatürk düşmanı arapsevici yandaş.
  • allah ömründen alsın sokak hayvanlarına versin.
  • bok bile bu adamdan daha değerlidir .utanmadan bide sağlık çalışanlarına dil uzatmış ,kurban olasın sen o sağlıkçılara .
  • bu sefer de sağlık çalışanlarına içindeki pisliği dökmüş bir leş kargası. rüşvet istemekmiş sağlık çalışanlarının özlük haklarını istemesi.. yahu adı üstünde özlük hakkı, yıllardır insanların hakkı olan neden verilmiyor diye sormak yerine bir de bizleri suçlu çıkarmış, pes. boşuna dememişler, kişi kendinden bilir işi diye, rüşvetsiz iş yapmıyor herhalde kendisi. böylesi adamların ağzına bizi sakız yapan bakanlık utansın..
  • ahlaksız, yüzsüz, utanmaz akitlerin lideri. boş konuşan , bomboş bir şahsiyet. adam demiyorum adam olana haksızlık olur.
  • ağız ishali olan şerefini satmış bir zat.
  • tsk'nın generalleri için 'eşşek gibi' diyen bir kişi...

benim merak ettiğim 'savunma bakanımız' da hiç öyle sivil atama vs değil, kendiside böyle bildiğin generaldi acaba bu işe bir lafı olacak mı? yoksa arkasında saf tutanlar için bu lafları kabul mu edecek?

daha yeni 2 saldırı oldu. şehit ve gazilerimiz var.

pkk ile mücadelede, etrafımızda olan olaylarda birlik, beraberlik, beka arayanlar hiiiç cehape, imamoğlu vs gibi alakasız konulara girmesin. ayrımcı hareket ve hakaretin kralı burda.

alın size eşşşşşşek gibi beka, milli beraberlik sorunu...
  • yargılanacaktır.
hesabın var mı? giriş yap