• bir amına koduğumunun insanının ağız şapırtısını dinlemekten nasıl zevk alınabilir anlamış değilim. amk youtube'u çöplük ya. anasını sikeyim herkes bir bok buluyor. ulan 3 saniye dayanabildim, resmen kafam döndü, neymiş lan bu diye merak eden kafama sokayım.
  • türkçeye bybb olarak girmesini öneriyorum, biri yer biri bakar.
  • güney kore'de yeni trend olan, insanların internet üzerinden diğer insanların yemek yemesini izlemesine verilen isim.

şöyle bi munchies belgeseli var.
  • az once ne izledim lan ben

bi ablanin acili koca bir tencere noodle yemesi 13 milyon kez izlenmis.

bi akil veriyo, if you want to make this challenge please be sure your tomorrow is free.

suan da fiji de yasayan 4 turk arkadasin yanina yerlesmek ve tum dunyevi zevklerden kendimi soyutlamak istiyorum.
  • popülerlik peşindeki çekik gözlü orrrospu çocuklarının yaptığı orospu çocukluğudur. bakmaz olaydım bu neyin nesiymiş diye şimdi instagramda keşfet bölümüne çıkıyor ben de bıkmadan engelliyorum. piç kuruları sessiz ortamda şapır şupur o bokları yiyince çok havalı oluyorsunuz amk mutantları. kadın erkek öküz gibi yutuyorsunuz o bokları amk hayvanları. sizin sıçtığınız tuvalete 3 ay yaklaşılmaz o kokudan. inş boğazınızda kalır hepiniz geberirsiniz.
  • sinir bozucu, uyuz edici daha ne yapabilirler acaba diye sayıkladığımız bir anda ortaya çıkan yeni youtube salgını.

topunuzun ağzına sıçayım.
  • insanlığın aklına gelebilecek en geri zekalıca olay adayım. daha geri zekalıca bir şey düşünülebileceğini sanmıyorum. geri zekalılığın alt sınırı budur.
  • sohbet muhabbet şeklinde yapılanlara lafım yok ama bir insanın ağız şapırdatmasını izleyen herkesin beynini skeyim dedirten olay.

iğrenç pislikler buraya yazarken bile kulağıma geliyor o iğrenç sesleri.
  • biz çocukken parkta bahçede yemek yerken utanırdık biri görür canı çeker diye, yemek reklamları bile ayıptı, ramazanda tv’de yemek tarifi olmazdı oruçlu olanı var alamayanı var diye. şimdi ise kamera karşısında ağızlarına ne bulurlarsa tıkıştırıp döke saça, yalana yalana aptal bir konu hakkında konuşuyorlar. mide bulandırıcı. çeken hadi para için yapıyor olabilir ama izleyende sike sürülecek akıl yok. gidin kendinize adam gibi bir uğraş bulun.
hesabın var mı? giriş yap