• akiskanlar kitabinin önsözüne müslümanlik ve bilim hakkinda yazdigi makale sonunda
    türk gencinin titreyip kendisine gelmesi gerektigini söyleyen abidik gubidik adam
  • akışkanlar mekaniği kitabını yazarken kullandığı iki numaralı kaynak "avrupa'nın üzerine doğan islam güneşi" olan kişi.*
  • refah partisi döneminde istanbul itfaiyesinin başında olan eski çomarlardan.
    levazım sitesinde iki hostes kadın yangından ölünce "kızlar sarhoştu" diye demeç vermişti kendisi.
  • dersinde, kendisinin ders anlatamayışını dinlemektense dersi, açıp kitaptan çalışmanın çok daha mantıklı ve yararlıdır. ama sanılmasın ki bu da kesin çözümdür zira kitabı yanlışlarla doludur, çok kolay bir soru üzerinde onlarca dakika durursunuz ve saçma bir eksiklik görürsünüz.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • kendisinin akışkanlar mekaniği kitabı efsanevidir. açılışı dünya tarihinin ilk akışkancısı olan ebu-l iz tadında bir ismi olan adamla başlar. kitaba devam ettikçe karşınıza çıkan anlatım bozuklukları, cümle düşüklükleri ve formülasyon hataları ise tuz biberdir.
  • ytu de akiskanlar mekanigi dersi veren,, bu okulda okuyan her ogrencinin gonlunde yer etmis profesör.. kendisi vakti zamanında istanbul itfaiyesi basmudurlugu yapmistir.. kamuoyu nu bi süre mesgul etmis olan,, itfaiyecilerin hatasi sonucu dumandan olen 2 tane bayan olayında,, savas ay'ın a takımına çıkıp ne kadar medyatik bi insan oldugunuda gostermiştir..
  • ortalamanın yerlerde olduğu bir vize sonrası 'kaç kişi geçer hocam bu dersten ? gibi dandik bir soruya 5 kişi geçerse benim gözümde bu ders %100 verimlidir cevabını veren ytü akışkanlar mekaniği hocasıdır.dersi anlatırken kullandığı beyaz apple laptop pek hoştur.
  • sinavindan 100 bekleyip, 50 almaniz olası hoca.konuları laptop ile slayt gösterisi şeklinde anlatır.her bir yazı araba freni sesiyle beraber ekrana gelir.sınıfta alkışlar kopar.ayrıca son basım akiskanlar kitabını türk futbol milli takımına adamış hocadır kendileri.
hesabın var mı? giriş yap