• bartu küçükçağlayan iticiliğine katlanabilecek kadar neler geçti başından bu milletin ben anlamıyorum. gereksiz yükselişler, samimiyetten uzak gülüşler ve hatta kahkahalar.
  • moda-cihangir marjinalleri sene sonu temsili gibi bir şey.
    boş içerik, havalı görünme kaygısı, sebepsiz bol kahkaha.
  • programın ismi (bkz: yavşak sahte gülüşler) olmalıydı.
  • geyik muhabbeti için ara ara izleyeyim diyorum ama o bile sarmıyor. cidden hayalkırıklığı. biz bu oyuncu tayfasını gerçekten gözümüzde çok büyütmüşüz. hepsi para için ruhlarını satmış boş beleş tiplermiş. gerçekten arkadaşlarımla iş çıkışı yorgun argın bir yerlerde buluşup yaptığım sohbetlerin kalitesini özlüyorum, her açıp izlediğimde canlı yayınlarını. ben de sanatçıların sanatı tercih ettikleri için bu mesleklere yönlenen bohem insanlar olduğunu sanıyordum. meğer kafası basmadığı için konservatuvar okumuş pek çoğu. memleketimin sanatçısı da böyleymiş işte!
  • fazla anlam yüklemeden, genellemeden, programı yapanlar hakkında derin analizler kasmadan 1 saat eğlenceli vakit gecirmemi sağlayan program.
  • yılbaşında birçok sanatçının yayına girip çıkacağına emin olduğum, sokağa çıkma yasağı ile birlikte yılbaşı gecesi en yüksek izlenim oranına sahip olacağını düşündüğüm insta programı.
  • yanlışsa kusura bakmasınlar ama ortaya konulan emeğin %99'u melikşah altuntaşa aitmiş gibi hissediyorum izlerken. bartu küçükçağlayanda arkadaşının notlarını çörüp sınavdan daha yüksek not alacak bir tip var. severek takip ediyoruz.
  • bu programın jigsaw'lu bölümünde gülmeyen, eğlenmeyen ruhsuzdur kanımca.

tanım: normalde iki kişinin yapacağı muhabbeti, doğru zamanda, doğru cümleler kurarak, sempatik davranarak çözmüş olan iki kişinin gerçekleştirdiği, zaga'nın medya arkası kısmının bir benzeri olan yayın.
  • komik olacağım diye sanal zorbalık yapıyorlar, ve bunu bir çok kişiye yapıyorlar. mesela 60ina gelmiş bir sanatçının instagram yorumları veya paylaştığı fotoğraflardan kime ne veya bunda komik olan ne var anlamak mümkün değilken, saçma şekilde yorumları ve fotoğrafları açıp binlerce insan karşısında dalga geçiyorlar. kusura bakmasınlar ama bu sanal zorbalık. cinsiyetçi söylemlere veya cinsel yönelimlere karşı gösterdikleri hassasiyeti, keşke insanlarla dalga geçerken de gösterebilseler.
  • ders çalışırken arkada açıyorum ses olsun diye. arada da gülüp eğleniyorum arkada dönen mevzulara. yalnız entryi yazma sebebim bu değil.
    abi biz çok güzel delirmişiz karantina döneminde. o aralar sosyal medyaya düşen haberlere, ünlülerin postlarına falan bakıyorum da terrrrrtemiz kafayı sıyırmışız.
    30 40 sene sonra üzerine makaleler yazacak sosyologlar, psikologlar o dönemin. gerçekten kapkaranlık…*
hesabın var mı? giriş yap