• ulan bunun yerine ukraynadan 7 milyon euroluk karı getirseydik futbolcuların motivasyonu artardı en azından..
  • bir röportajında en sevdiği şarkıcının unknown artist olduğunu söylemiştir
  • bu adam antremanlara çıkıyor muydu ? evet.
    disiplinsiz davranıyor muydu ? hayır.
    bu adam sahaya sürdünüz de bu adam mı ben çıkmam dedi ? hayır.

e amua goyyim sen adama para ver al. sonra performansını beğenmeyip oynatma. adam ne yapsın amk ?
    gelmeden önce ben messi'yim mi dedi bu adam ? senin oyun sitiline uymuyorsa oynatamazsın. sözleşmesi bitene kadar çatır çutur parasını alır.

bi bitmedi şu kafa amk. adamla profesyonel sözleşme imzalıyorsun sonra beğenmeyince 5 kuruşsuz göndermeye çalışıyorsun.
  • 3 yıl önce 7 milyon euroya alınan şu an ise transfermarket sitesine göre 500 bin euroluk değeri bulunan sarı çıyan. en son resmi maçına ise 2 sene önce çıkmış, arada büyük sakatlıklar geçirmiş, son 1 yılı a2 takımıyla goygoy yaparak geçmiş..

demem o ki; bu adamın önümüzdeki sezon bir şeyler yapabileceğine inanan renktaşlarımın içindeki o umuttan verin lan bana. o umutla dünyayı fethederim ben.
  • kampa çoktan katılmış olan futbolcu. ahal teke gibi antremanda sarı saçlarının saçlarının yaldır yaldır uçuştuğunu, kendini göstermek için kıçını yırttığını gördük. tipin teki de gelmiş burda ekime kadar sakat dedim hala inanmıyorlar ilginç milginç diyor. sanki klüp doktoru pezevenk.
  • adam net olarak hayalimdeki hayatı yaşıyor.
  • 25 ekim 2012 ael limassol fenerbahçe maçı nda görüldüğü kadarıyla en büyük özelliği yanar döner saçları. koşarken bir sarı, bir siyah oluyor. bir sarı, bir siyah.

(bkz: bambaşkaymışsın)
  • bu adam fener'e geldiğinde kimse böyle çıkacağını tahmin etmiyordu.
    2004-2010 arasında cska moskova'da müthiş performans gösterdi. ardından juventus'a transfer oldu, orada da şampiyonluk yaşadı. sırbistan milli takımlarında oynadığı yıllarda herkes böyle bir sağ açığa sahip olma hayali kuruyordu.
    adam buraya geldi ve sanki dublörü gelmiş gibi performanslar ortaya koydu. futbolu unutmuş gibiydi. ve bir daha da hiçbir zaman eski krasic olamadı.

demem o ki, göz göre göre yenen bir kazık değildi. gayet de yıldız bir futbolcuydu. ama fena patladı.
  • hakkında "fenerbahçe'de uyum sorunu yaşamaz sonuçta şikeci takımdan geliyor " diye yazan gerzekler felipe melo'yu torino hayvan barınağından mı aldınız ?

futbolcudur.
hesabın var mı? giriş yap