• seks sıradan bir olay değildir. seks yeme içme gibi bir ihtiyaç da değildir. 6 ay sevişmezsen bir bok olmaz. en fazla biraz moralin bozulur ama yemek yemeden bırak 6 ayı 6 gün bile geçiremezsin. yine ezberden, üzerinde hiç düşünmeden konuşuyor; elmayla armudu aynı kefeye koyuyorsunuz. sevişmek neticesinde dünyaya yeni bir canlı getirme potansiyelinin ve sorumluluğunun olduğu, gayet lüks bir eylemdir. inanmıyorsan geçmişte çocuk sahibi olmayı başarmış 17 erkekten biri olan atalarına sor:

https://psmag.com/…-one-man-6d41445ae73d#.xhsj6pjn6

yemek, içmek gibi bir ihtiyaçtır diyenler zannediyorum ki ömründe sevişmemiş ve seksin insan fizyolojisine ve psikolojisine olan etkisini hiç deneyimlememişler. etrafında "yahu bu çocuk, bu aptal kıza nasıl katlanıyor?" diye seni düşündürten çift yok mu? heh, gel işte sana o çocuğun yanındaki kaşara niye katlandığını anlatayım benim bakir, adalet savaşçısı kardeşim. bir çift yeterince kez beraber olduğunda aralarında psikolojik ve biyolojik bir bağ oluşur. buna pair-bonding deniyor. sen buna aşk diyorsun, üzerine şiirler şarkılar yazıyorsun. o şey aslında evrimsel bir mekanizma ve çiftin birbirinden ayrılmasına engel olup, doğacak çocuğun yanında kalmasını sağlıyor. mücizevi ve süper bir olay hakikaten. şimdi böyle kuvvetli bir bağı doğurabilecek bir aktiviteyi sen kafana esenle yaparsan günün sonunda kimseyle bağ kuramayacak hale gelir, boş gözlerle etrafa bakan bir müptezele dönersin. bunu yazıyorum ama deneyimlemeden anlamanız mümkün değil. anladığınızda da geç olmaz umarım.

dolayısıyla isteyen istediğiyle sevişsin demek teoride kulağa hoş gelse de pratikte psikolojisi kaymış pek çok insan yaratıyor.

işin std kısmına değinmedim bile.

ayrıca bu başlıktaki gavatlık umarım trolldür. "gangbang yapan anne olamaz mı?" diye soran adam var amk. olur olur da o anadan doğacak çocuktan ne hayır gelir bir düşün bakalım. kendini o çocuğun yerine bir koy bakalım. kusucam amk.

hayatta her şeyin bir bedeli var. kimse kimsenin kahramanı da değil. kimse kimseyi kurtarmak zorunda da değil. bu resim yayılmasın, isimler ortaya çıkmasın demenin bir manası yok. eğer böyle bir skandala adının karışmasını istemiyorsan, böyle bir skandala imza atmayacaksın. olay bu kadar basit.
  • ülkenin sözde paylaşımcı kominist diye geçinen tiplerin boktan karesi oldumu.

o kadar müslüman ölmüş adamlar duymaya tahammül edemiyor buraya asılan asılana ulan siz ne bu dünyada ne diğer dünyada bir haltın kazananı olamazsınız komiksiniz lan gevezeler.

pardon geziciler olacaktı..
  • yerli ve milli gangbang
  • twitterda her yerde bu var. böyle nargile içmeye giden normal normal tipleri böyle bir fotoda görünce bir tuhaf oldum insan amerikanvari tipler bekliyor. bir de tek bir kız var 5 tane herif de sırada bekliyor. eğer kıza tecavüz edilmiyorsa da ne kızlar var vay anasını ya. evleneceği adama acıdım çok fazla. gençlik hatası vs değil bu biz de genç olduk hata olsa olsa bir adamla olur 5 taneyle olan başka bir şey ama hata değil.
  • muhtemelen ilk kez olmuyor. 5 erkek 1 kız ilk seferde gerçekleşecek bir kombinasyon değil. sayı yavaş yavaş artmış olmalı. 1-1 2-1 vs gibi. kız fanteziden hoşlanıyor sanırım. erkekler zaten nefes alsın yeterci.

neyse bundan sonraki hayatınızda başarılar gençler.
  • iyi bayramlar barış, iyi bayramlar çağlar, iyi bayramlar murat borul, iyi bayramlar kobra nejdet, iyi bayramlar kahramanlar, iyi bayramlar azman...
  • halen, “alan razı veren razı” ve benzeri mantığa sahip olan sığ “gelişmişleri” gördüğümüz başlık.
    sayın yanlış “gelişmişler”; insanlık için en iyi bakış açısı empati yaparak oluşur. bu konuda büyük ihtimal bana katılırsınız.
    biraz empati yapalım mı?
    mesela kendinizi oradaki kadının yerine koyun...
    mesela kendinizi oradaki kadının babası yerine koyun...
    mesela kendinizi oradaki kadının çocuğu yerine koyun...
    mesela kendinizi oradaki “erkek” diye geçinenlerin yerine koyun...

seks çok zevklidir kim inkar eder bunu? fakat insanlarla hayvanları ayıran ruh, ar, duygu, düşünme yeteneği veya ne derseniz deyin, bu durumu hangi “insani” farklılığın yerine koyacaksınız?

mesela erkekseniz, nasıl annenizin, ablanızın, yakın arkadaşlarınızın akrabanızın suratına bakarsınız bu gibi bir durumda?

daha da yazacaktım ama ne anlayacağınızı düşünüyorum ne de karşınıza koyulan mantıklı açıklamaları kabulleneceğinizi.
  • hala burada kızın nasıl ikna edildiğine takılan insanlar var. böyle bir olay kadın kısmı istemediği, gel demediği takdirde gerçekleşmez. biz erkek olarak nasıl aynı anda birden fazla kadın ile beraber olmayı isteyebilirsek, onların da aynı fantezilere sahip olabileceğini düşünün sadece. bu tarz olaylara, özellikle lise dönemlerinde kızlı erkekli gidilen spor(ülke finalleri), kültür(çanakkale, ankara vs.) turlarında denk gelmeniz oldukça olasıdır. ha denk gelmediyseniz üzülmeyin, siz hariç herkes bunu deneyimliyor diye de birşey yok. buradaki kişileri tanımıyorum, olay gerçek mi bilmiyorum. fakat bildiğim tek birşey var, o da bu olayı kız istemiş. muhtemelen alkol de yardımıyla birisine birden fazla kişiyle beraber olmak istediğini söylemiştir, o da tüm takımı çağırmıştır. takıldığım nokta şu, binlerce kilometre ötede kadınlar ve/veya erkekler sevişirken bilgisayar başında oturup göbek deliğini koklayan adamlar neden kalkıp şimdiki veya gelecekteki ilişkileri adına aforizma kasıyor ya da aşağılık duysuna kapılıyor. burada yazılanları okuyunca aklıma bu haberi okuyup, içerde eşine veya kızına sen de mi böyleydin/böylesin o...spu diye sopa atacak adamlar geliyor. toplumun aydınlık, okumuş vesaire kesimi sizseniz, s*kerler öyle toplumu.
  • bundan sonra milli tekvandocu ile tanisirsam kaçarak uzaklasmam gerektiğini anladım.
hesabın var mı? giriş yap