• "yanımda yürüyordun milena. düşünsene yanımda yürümüştün."fk
  • franz kafka'nın sevgilisi. milena. asıl adı milenka. "milena'ya mektuplar" nazım'ın "piraye'ye mektuplar" ını her koşulda geçer. türklük hariç.
  • bir kenti terk edip başka bir diyara göçecekti. peşinen dedim yapma; nereye gidersen git yine seni sürükleyeceksin peşinden (kavakasim ben:p)

şimdi:
    "ayazda kalmis bekci pipisi urkekligi"yle yaziyor yaban ellerden yalnizlik başliklarina.
    oh olmasin ama ona.
    bir oh desin,
    yeter bana.
  • karşıya geçirmek istiyorum kendisini. bir-kii bir-kii zincirlikuyu hadee *
  • gülüşü kadar güzel bir hayat yaşaması lazım böylelerinin ve en az kendisini tanıtarak şanslı kıldığı kişiler kadar şanslı olmalı yaşamı boyunca, umut verdiği kadar almalı başkalarından, her sabah gördüğü deniz kadar huzur bulmalı. onun için en güzel dilek ; hakettiği .
  • ben kız babası olacakmışım, öyle söyledi.. nasıl anladı çözemedim ama sanırım haklı, şimdiden düşünmeye* başladım sayesinde..*
  • çok sevdim ben bunu cidden pek bir sempatik. ayrıca zaman zaman yaptığı iş görüşmelerinden kesitler sunmasına fırsat vermek lazım, belli ki kendisi gayet eğleniyor o şirket senin bu firma benim derken. artık o kadar müptelası olmus ki bu olayın, ne ilanı bulursa bulsun başvurası geliyor. "şoförlükten officeboy ve prodüksiyon assistanlığına her türlü işe sarılacak, işe artan bir tempoyla talep gösterecek ve bu sayede de kariyer yapabilecek erkek elemana ihtiyacımız var."
    şoförlükten prodüksiyon asistanlığına yükselip de kariyer yapmak ne kadar sürer acaba? hadi onu geçtim de bayan olarak hiç şans yok mu ki?
  • izmir sıcağında, ocak başında kahve yapmaya çalışırken süper arkadaşlık ediyor sohbetiyle. efendime söyleyeyim, kahveleri pişirip de sıra içmeye geldiğinde de pek hızlı maşallah. hele o kahve falı olayı? kendisine süper kahve falı baktırtıyor. illâ ki bakacaksın. sonra susup, dikkat kesiliyor ve ağızdan çıkan her medyumsal kelâmı pür dikkat dinliyor. lâkin ortaya beşlik meşlik atmıyor bu çıtı-pıtı hanımefendi. şikayetçiyim.
  • aşağıdaki muhabbeti sözlüğe yazamicamı düşünen kişi
    (bkz: #8364744)
  • bana küsmemiş olan yazar*
hesabın var mı? giriş yap