• "karizma nedir" diye soranlara ders diye okutulmalıdır. bir adam düşün, giyeni maymun götüne çevirecek abeslikte şeyler giysin; yetmiş yaşında götünü kıvırta kıvırta dans etsin; suratı migros poşetine dönsün... ama hala karizmatik olsun. ben ikinci bir isim bilmiyorum.
  • internete teşekkür ettiren özel görüntülerden biri. the rolling stones'un solisti mick jagger'in en efendi, en kız verilecek damat adayı kıvamında olduğu konser görüntüleridir. çünkü amerika turnesi için chicago'da olduğu bir akşam, dinlemeye geldiği ustasının davetiyle seyircilerin arasından sahneye çıktı ve idolünün yanında çıkıntılık yapmamak için büyük bir özen gösteriyor. videoda 05:26'da sahneye çıkıyor.

muddy waters, sırasıyla keith richards ve diğer grup üyelerini de sahneye davet ediyor ve "jam session" başlıyor. bir süre sonra sahne alev alıyor tabii. bu arada, bulundukları blues kulübünün sahibi de buddy guy. sonradan dayanamayıp o da çıkıyor yanlarına. yani ortam anlatılacak gibi değil.

debedit: gelin dostlar müzik keşfederiz. ticarî bir sayfa değildir, genellikle plak koleksiyonumu paylaşıyorum.
  • zeynep tunuslu'nun aynısı.
  • edit: (bkz: hurmuz ve şimoni diril çiftinin kaybolması)

lan adam dave grohl ile pandemi sarkisi yapmis hicbiriniz demiyorsunuz, ay saka gibisiniz 36 yasindayim her seye yetisemem, azicik odaklanin ya, tesadufen mi ogrenecegim? ti... ti... ti... simdi sizi 16 yasiniza geri goturuyorum, eski punklardan kim kaldi arkadaslar? bakin sarkiyi dinlerken suratiniza bir siritis gelecek iste o siritista "ohaha abv" diyeceksiniz mutlulukla. here is a song for u
    cheers
  • modern zamanların fatih sultan mehmet'idir. bir dönem, dünya üzerinde istese sevişemeyeceği hatun yoktu.
  • zamanında iyi kafayı bulduk muhtelif maddelerle demiş kendisi ingiliz basınına. bilmediğimiz şey sanki! dünya kupasında da önce abd'yi, sonra ingiltere'yi, en son olarak da brezilya'yı destekleyerek kupadan teker teker elemiştir. ağzında şimdi arjantin var. güle güle messi :(
  • ahtopot paul'ün anti tezi.
  • hala ne kadar harika bir sesi olduğunu, ne kadar dinç, genç ve seksi olduğunu yeni single'ı god gave me everything i want ile bir kere daha cümle aleme gösteren 60lık delikanlı*
  • ismi bana hep türkiye'ye geldiklerinde bir dergide çıkan şu haber başlığını hatırlatır: yuvarlanan taşlar istanbul'a düştü!
  • gençliği theon greyjoya benzeyen rocker.

tespit
hesabın var mı? giriş yap