• özellikle "cemil demirbakan" ile birlikte söylediği şarkının klibi başta olmak üzere kliplerinden yola çıkarak yapacağım yegane yorum şudur:

tek sorunu, kameraya doğru "ağzına sıçarım senin" bakışı atarak şarkı söylemesidir.
  • dişi ferhat göçer, o da düet - kor işlemciye sahip. ama ferhat'tan güzel.
    (bkz: #15661324)
  • az once disko kralinda husnu senlendiricinin klarnetiyle kendisine eslik ettigi sarkida harikalar yaratmis olan kadindir. nazli ilicak'in gelini oldugunu hic dusunmek istemiyorum tabii, o ayri.
  • tutkulu aşkların kadınıyım falan diyor bu hanım kızımız. yahu gören de mehmet ali ılıcak'ı cabbar cevval birisi zanneder. nazlı büyütmüş bir kere kendisini. insan ağzını açmaya korkar nazlı'nın yanında,pısar kalır, kadın herşeyi biliyor. allame-i cihan bir insan kendisi. nazlı ablamız mehmet ali ve meyraya icazet vermese, geçtim tutkulusunu aşk yaşamaya korkarlar bence.
  • kimlerin gelini olduğu düşünülürse, tenorlerle düet yapıyor olmasına şaşırılmayacak vatandaş. *
  • zeliha sunal,banu zorlu gibi kerameti kendinden menkul şarkıcı.
  • cihangirde bir mekan. 15 kisi gittiginizde, 2-3 kisilik yer bile varsa allem edip kallem edip 15-20 dakka icinde uc masa bosalttilar, nasil becerdiler bilmiyorum. en ucuz yemekler 12 ytl den basliyor (tost ve aperatifleri saymiyorum)

bir limonlu tavuk yemegi var ki, muhtesem bir sey. (ki fiyati en dusuklerden biri)
    buyuk bir yer degil, oyle buyuk rahatsizlik veren bir sey ile karsilasmadik. begendik.
  • dudaklar ilkokul terktir.çok itici bir bayandır şeffaf oda'ya bir kez konuk olmuştu yani hiç haz etmedim.nazlı ılıcak'ın gelini diye biliyorum ama yanlışsam düzeltebilirsiniz.
  • bugun gittiğim alessandro safına konserini benim icin çileye çevirmiş sanal şarkıcı. insanlar bu kadının sesi ve sarki söyleyişi ile opera sanati arasında lütfen bağ kurmasınlar. bu insan ne muzikalite ne de sesini kullanma becerisi bakimindan opera sanatının yanından bile geçmiyor. tiz perdeden daha iyi bagirabilen nice türkücü ve popcular var ki içgüdüsel olarak bu insandan cok daha guzel ve dogru sarki söyleyebiliyorlar. ne olur bu insanı daha fazla itip kakmayın önümüze. olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap