• james'i istanbulun göbeğinde justice is raped diye öğürtmezseniz hakkımı helal etmiyorum
  • fuel* ve battery'nin* sürekli olarak birbirlerini birer oyla geçerek sıralamanın dibinde ligde kalma mücadelesi verdiği liste. battery'yi şu duruma düşürdünüz ya, hiçbir şey demiyorum size.
    nothing else matters'ı döve döve bir zahmet düşürün artık listeden. gidin evinizde dinleyin. metallica bile bu şarkıyı konserde çalarken adamları sahnede sıkıntı basıyor. bu şarkıya oy veren ve vermeyi düşünen arkadaşlara tek bir sözüm var.
    • ne biçim thrash'çisiniz oğlum siz. kill'em all'dan anladığınız sadece seek and destroy mu sizin? listeye en yakın ikinci kill'em all şarkısı the four horsemen ve o da çok aşağılarda.
    • adamlar ana sayfaya dönmek için koydukları tuşta bile "back to the front" diyorlar. disposable heroes gibi efsane bir şarkıyı canlı olarak sahnede dinledikten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak bana güvenin.
    leper messiah'a oy veren 88 kişi beni gelip bulsun. kendileriyle tanışmak isterim.
    • tek oyla listenin dibinde yer alan we're happy family'ye oy veren arkadaş ya şıkları kaydırmış ya da kimya bölümü öğrencisi.

21 nisan 2014: dipte nefes kesen mücadele devam ediyor. fuel, çık aradan artık yeter!
  • türkiye ayağı büyük ihtimalle yarrak gibi bir setlist ile geçecek olan turne.

zamanın ötesine kadar gönderin bu entry'i. ama doğru birşey diyorum. anlayacanız. konser sırasında içiniz geçmiş şekilde nating els medırs dinlerken anlayacanız...
  • türkiye'ye en çok ...and justice for all yakışacaktır. tatava yapma bas geç!
  • metallica'nın bu seneki dünya turnesinde hayranlarının isteği üzerine oluşturacakları setlistlerle düzenleyeceği turnenin adı,grup bugüne kadar yazdığı 140 şarkıdan 17 şarkıyı biletli seyircilerinden seçmesini istiyor , setlisti seyirciler oluşturuyor metallicabyrequest.com adresinden görülen o ki şu ana kadar sürpriz bir setlist yok,ne fixxxer var ne de the frayed ends of sanity lakin 13 temmuz 2014 metallica istanbul konseri'nden umutluyum gerekli çalışma yapılır insanlar organize edilirse 13 temmuz'da metallica tarihinin en özgün konserini vermesine vesile olabiliriz yapılması gereken,fixxxer ve sanity'i işaretlemek,eyyorlamam bu kadar.
  • büyük uğraşlar sonunda orion'un dahil olduğu oluşum olmuştur.
  • oylamanin son gunlerine yaklasirken akillara surekli su hashtag'i getirmektedir
    #direnorion

(bkz: orion)
  • henüz oyların büyük bir bölümünün verilmediği uygulama. toplam verilen oyları 17'ye bölünce 7000'e yakın kişinin oy kullandığı anlaşılıyor. oylar verilmeye başlandıkça her şey olabilir. an itibariyle sadece 250 oy almış aday şarkı bile set listin tepesine oturabilir. haziran ortasına doğru listeler şekillenir diye düşünüyorum.
    son olarak oyunuza sahip çıkın ve lütfen ama lütfen herkes oy kullansın.
  • en büyük çekişme battery ile fuel arasında geçiyor. az önce bir oy ile battery'i öne geçirdim. oyları bölmeyelim, battery'e basalım.
  • bir çok insan için ilk konser olacağından hit olmuş şarkılara talep olması normal. bence bu şahane bir pazarlama ve nabız ölçme hareketi olup bu turneden kısa süre sonra konserlerdeki banko şarkılardan oluşan bir "best of" albüm çıkması muhtemeldir.
hesabın var mı? giriş yap