• bu teze onay veren tüm akademisyenler görevden alınmalı, doktor ünvanları silinmeli, bugüne kadar onayladıkları tüm doktora ve yüksek lisans tezleri tekrar incelenmelidir. tezi olmayan tezleri duymuştuk da içerik listesinden doktora tezi olduğuna şahit olmak 9999 sene düşünsem aklıma gelmezdi.
  • bu tür durumları linkleri ile birlikte açıklamak iyidir.

bu tür durum nedir? bu tür durum fecaattir. ben böyle doktora tezi görmedim, göreni de görmedim. yazıktır, günahtır o kadar insanın emeğine.

bu da bu tez formatında derlenmiş a4 bütününe savunma sınavında onay veren tez jürisi:

prof. dr. salim gökçen web
    yrd. doç. dr. selahattin tozlu web danışmanı
    yrd. doç. dr. zekeriya akkuş web
    yrd. doç. dr. ramazan kaya
    yrd. doç. dr. uğur akbulut

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
  • yüksek lisansı pas geçerek doğrudan doktora yapmış, yazdığı tezimsi metni (kusura bakmayın tez filan diyemiyorum, lisans öğrencisi getirse kafasına atılacak bir şey) kabul edip altına imza atan beş akademisyenimsi sayesinde mezun olup hemen de erzincana yardımcı doçent atanmış kişi. burada kesiyorum, çünkü devam edersem iyi olmayacak.
  • yazdığı tez sobada ısınmak için kullanılsa dünyaya katkısı daha büyük olur, af edersiniz.

tanım: bir akademisyenimsi.
  • harika bir doktora tezi yazan akademisyen.

(bkz: erzurum'da yazılan efsanevi doktora tezi)
  • "erzurum 1. sulh ceza hakimliği'nin meriç aybar'ın talebi üzerine verdiği 29.12.2017 tarih ve 2017/3124 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." tarzı bir metinler tüm içeriklerin silineceği başlık. günümüzde etiğe aykırı işler yapanların ya da suç işleyenlerin trendi bu.
  • sayfasındaki "başarılar&tanınırlık" bölümünü güncellemesi gereken çakma yardoç.

gülümse meşhur oldun. *
  • sözlüğün yeni sabiresi.
  • adam baksan yardimci docent milyonlarca universite mezunu işsizin oldugu memlekette, ustune bir de mayış alıyor la...

dayin cok mu tassakli meric?
  • hakkında soruşturma açılıp açılmayacağını merak ettiğim kişi. yok mu bu durumu yargıya taşıyacak olan? hem de sadece kendisini değil, tez jürisindeki hocaları ve yayınladığı makalelerin hakemlerini ve dergi editörlerini de kapsayacak bir soruşturmadan bahsediyorum.
hesabın var mı? giriş yap