• hayalimdir, o yüzden bulunduğum her ortamda eleştirenin kalbini kırarım..

ammaaa bu seriyi passat ile kıyaslayanla sadece taşşak geçerim:)
  • cls350 cdi 224hp/540nm torku olan modeli şehir içi kullanımda 10 litre mazot tüketmekte. aracın 0-100kmh hızlanması 7.0sn.

halihazırda kullandığım peugeot 307 1.6lt 110hp/150nm torku olan arabam da aynı oranda benzin tüketmekte. 0-100'ünü ne sen sor ne ben söyleyeyim.

bunlar garip şeyler işte.
  • araba değildir, modern sanatın en müstesna örneklerinden birisidir.
  • almanlar bunu bile station wagon aliyor. boyle karsidan gelen muthis bir otomobil, sizi once mest ederken arkasina baktiginizda dizlerinizin ustune cokup "nedeeeen!! neden allahim neden!!" diye haykirabilirsiniz sokak ortasinda.
  • eleştireni allah'ın taş yapacağı bikaç araçtan biri.
  • sürücü koltuğuna oturduğunuzda bir araca neden 300000 lira verilir sorusunun cevabını aldığınız otomobil.
    (bkz: auto show 2010)
  • mercedes'in en estetik modeli.

başarılı mühendislik çalışması ve sayısal değerleri bir yana, onları herkes biliyor, yeni bir sınıf yarattığı noktası da ok ama asıl önemli kısım, bu aracın sportif olduğu için bmw'yi tercih edenleri mercedes'e döndürme yeteneği olmuştur bence.

mercedes'in sl serisi, ...63 amg'leri filan süper ama bu araçtaki lüksü, sportifliği ve klaslığı bir araya getirme başarısı bence dünyada çok az araçta var.

"piyango vursun bi bunu alırım kalanlar yalan" dediğim 8-10 arabadan birisi. hakikaten ya, bir cls 350, bakın 500 demiyorum, yeter de artar. sanat eseri.
  • bana 'mercedes el arabası yapsa bile beğenirim' dedirten tasarım harikası seri. bir tanecik cls 350 cdi'm olsa ona sarılır öyle uyurum.. kendisine buradan 'aşığınım yanında olamasam da, aşığınım sana dokunamasam da' demek istiyorum..
  • mercedes'in unicorn'u... cla serisiyle karşılaştırılması ise tam anlamıyla komedi...
hesabın var mı? giriş yap