• hâlâ ergenekon terör örgütü, balyoz darbesi vs. diye zırvalayan koyu fettullahçı , tutuklanmadığına şaşırdığım- belki de yurtdışında g*tü rahattadır- isminin olduğu başlığın bilinçli olarak başka başlığa yönlendirildiğini düşündüğüm kişi, baya bir de destekçisi var sözlükte.
    fettullah gülen p*çini övdüğü entrylerini paylaşmaya lüzum dahi görmüyorum, isteyen açıp okuyabilir, ama zaman kaybı.
  • terörist. vatan haini.

fettoşun iti.
  • utanmadan ali tatar gibi fethullah ibnesine kurban edilmiş bir yiğidin adını ağzına alabilen bir yazardır.

yine utanmadan cemaat yargısı demektedir. ulan bugün sana yapıldığını söylediğini yargıyı bozup ilk sen yapmadın mı? sizden önce yargı devletin yargısıydı, siz o yargının ayarlarıyla oynadınız.

çok net söylüyorum sırf ali tatar'ın kan hakkı için kim bu pisliklere ne yaparsa, ne ederse müstehaktır.

kendisine de şuradan iki çift laf edeyim, toplumu siz bu şekilde nefretle doldurdunuz, ettiniz ve buluyorsunuz. ayarını bozduğunuz kantar gün geldi sizi de tartı. hiç ağlamayın. sağcısı, solcusu, akplisi, chplisi, kürdü hiç kimse size acımaz.
  • bu cemaatçi götveren ali demir'in hırsızlık itiraflarına dair şöyle bir girizgah yapmış:

"gecmiste sadece zengin sol kesim okuyabiliyordu, , cok cok az anadolu cocugu universitelere gidebildi. fethullah gulen’in ulkeye kattigi en buyuk sey, koyden disari cikmamis garibana universite hayali asilamasiydi."

islamcıların bu ülkeye yaptığı en büyük kötülük cia güdümlü cemaatler vasıtası ile mütedeyyin insanların kafasını bu gibi ad hominemler ve çarpıtmalarla karıştırmak olmuştur. kendi elitlerini devletin önemli kademelerine getirmeye çalışırken bunu yapabilecek entelektüel ve akademik arka plandan yoksun oldukları için yolsuzluk, hırsızlık ve hileleri kullanmak zorunda kaldırlar. bir noktaya kadar başarılı oldular fakat yine yoksun oldukları devlet kültürü, diplomasi, analitik zeka ve kuşaklar boyunca aktarılarak oluşan strateji becerisi nedeniyle toplu halde tasfiye oldular. şimdi yurt dışına kaçabilmiş olan bunun gibi köpekler oradan havlayarak fetönün cumhuriyetin kurucu elitlerine karşı gariban köylülerin hakkını teslim almak için svaş vermiş bir oluşum olduğunu iddia ediyorlar.

he götveren he, benim namazında niyazında, yatılı okullarda okumuş dedem, babam, büyük kuzenlerim falan hep solcu elit ailelerdendi. bu ülkede gariban köy çocuklarına okumanın yolunu açan köy enstitüleri gerçeği senin oğlancı cemaatinin öncüsü zihniyetler tarafından yok edildi.
  • 15 temmuzu fetönün yapmadığını savunan yazar. kendisine mesaj gönderilemediği için buradan, bakınız verdiğim bu iki kişi için açıklamalarını merakla beklediğimi iletiyorum.

1)osman özsoy darbeden bir ay önce samanyolu tv'de açık açık darbe olacağını ima eden adam.
    2) kerim balcıdarbe gecesi yine samanyolu tv'de darbecilere karşı çıkılmaması ve evlere dönülmesi çağrısı yapan, rte tvde konuşunca dumurun kralını yaşayan firari fetöcü.

bak daha kemal batmaz'ın o gece akıncı üssünde olmasına, adil öksüz'le birlikte gittikleri amerika yolculuğuna falan hiç değinmedim. varsa bu konulara bir açıklaması buyursun.

edit: cevap vermedi/veremedi.
  • özelden mesaj atıp sonra mesajı kapatan fetöcü. fetöcü olduğu için de içgüdüsel şekilde saklanıyor. doğasına karşı çıkamayan maklubeci.
  • sözlükten acilen uçurulması gereken , götümüze girebilecek yazılar yazan bir fetö terör örgütü üyesi.
  • fetöcüyüm diye bas bas bağırmasına rağmen halen sözlükte havlamasına izin veriliyor.
  • bu dümbükler hala konuşuyor.
    nasıl bir şerefsizsiniz ki
    bir pişmanlık
    emaresi göstermiyorsunuz .
  • birinci fetocu olmayan. ikinci veya üçüncü de olmayan. kaçıncı olduğunu görmek için sicil numarasına bakmak lazım olan fetullahçı terör örgütü sempatizanı yahut militanı.

kardeşlik anlayışını ala yaraklı eşşekler sikesice.
hesabın var mı? giriş yap