• şarkısını söylemeden evvel "juriden biri bile dönse çok mutlu olacağım" gibilerinden bir cümle kurup sesini duyduğumda mütevazılığın dibine vurduğunu anladığım yarışmacı.
  • selena gomez'in 10 sene sonraki hali gibi.
  • gecenin en iyi performansına imza atıp elenen o ses türkiye. kim kazanırsa kazansın bu yarışmayı melis kar gibi şarkı söyleyemeyeceğini bilerek kazanacak. ve umarım kendisini bir gün eurovision sahnesinde izleriz. biraz dans ve nefes tekniği tek eksiği.
  • o ses türkiye yarışmasının iddialı yarışmacısı.
    ilk performansında dört ünlü ismi de döndürmüş ve birbirlerine düşürmüş.
    ve whitney houston kadar esnek bir gırtlağı var.
    aslen antakyalı. mimarlık okuyor ve müziğe hakim bir sesi var.
    ikinci şarkısı ne olacak diye insan düşünmeden edemiyor.
  • maalesef o ses türkiye yarışmasında yarı finalde elendi. en beğendiğim sesti bütün yarışmacılar içerisinde. umarım yarışmada gösterdiği azmi, yarışma dışında da gösterir, kaybolmaz ve bizi de güzel sesinden mahrum etmez.
  • baya bi seksi klibi dönmekte ekranlarda.. yarışmalarda falan çıkmış. ulan söylesenize böyle seksi bagyanlar ekranlarda aç izle bi tv de diye.. hepiniz gotsunuz olm..
  • yolunun açık olmasını dilediğim '' o sestir '' .
  • kesinlikle türkiye'nin o sesi olması gerektiğini düşündüğüm yarışmacı. başarılarının devamını diliyoruz.
  • bahçeşehir üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisidir. çok ama çok güzel bir insandır herşeyiyle.
  • dün gece elenerek beni üzüntülere gark etmiş o ses türkiye yarışmacısı.
    murat boz'un etli sütleye karışmaz garantici tavrı yüzünden elenmesinde payı olduğunu düşünüyorum ve kendisine laflar hazırladım.

başkalarını bilmem ama benim için yarışmanın galibidir ve hatta daha da ileri giderek bugüne kadar tv ekranlarında yapılmış tüm ses yarışmaları içinde duyduğum en iyi seslerden biridir.
hesabın var mı? giriş yap