• cemaatin çığırtkanı.

gazeteci değildir.

çünkü,

entelektüel değildir,araştırmacılığı da f tipi savcıların kendisine yolladığı mailler ve kağıt parçalarından ibarettir.

saygı duyulacak bir insan da değildir,

zira konuşma adabı dahi bilmez. bağırıp çağırarak karşısındakini susturarak demogojisini yapar. ancak bu numaraları sadece moderatörlük konusunda sıkıntısı olan yurdum medyasında yapabilir. bbc vs.de çığırtkanların mikrofonu kısılır ya da ''siz hyde park'ta enerjinizi boşaltıp gelin isterseniz.'' denir. zira türkiye'nin tek başarılı moderatörü hulki cevizoğlu da öyle yapardı.

gün döndü, devran döndü, baranşu uyduruk kanalların spor yorumcusu oldu.hesap vereceği zaman da gelecek...
  • yıllardır satranç oynarım böyle piyon görmedim.
  • kendisi şeyhulislam falan herhalde.
    kimin müslüman olduğuna kimin olmadığına karar verebiliyor baksanıza.
  • tamamen deşifre olduğu için cemaatin kodlarının okunması için takip edilmesinde fayda olan gazeteci. konulara gülen cemaati (abd, cia, israil vs. de diyebilirsiniz) açısından bakar. mesela cemaat beşir atalay'a mı ters, her kötülük ondan gelmektedir. mit müsteşarını beğenmiyor mu, bütün kötülükler mit'ten geliyor. 2 yıl önce böyle vahim bir bombalama yaşanacaktı ve mehmet baransu askeri suçlamayacaktı ? o zamanlar pkk'nın en kahpe saldırılarında bile orduya fatura kesen mehmet baransu gitmiş, ayan beyan köylülerin bombalandığı olayda askeri masum mit'i kabahatli bulan baransu gelmiş. demek ordumuz arzuladıkları çizgiye geldi.
    asker kabahatlidir diye peşin hüküm vermiyorum sadece baransu'nun komikliğine dikkat çekiyorum.
  • uğur dündar'ın karşısında ağlayacak diye korkuyorum. konuşurken sesinin titremesi, gözlerinin sürekli kırpışması, olayı çirkefleştirip bağırınması, karşısındakini konuşturmamaya çalışması falan resmen paniğin işareti. daha tartışmayı bile bilmeyen bu adamın arkasında birileri olmadan türkiye'nin en büyük davasını başlatabileceğine inanan hala var mı acaba?
  • hocasından darbe dersleri adlı yazıyla yılların iktisatçısı, siyaset bilimci erol manisalı'yı hedef göstermiş tetikçi yazar. bir kaç gün sonra da 12. ergenekon dalgası kapsamında erol manisalı göz altına alınıp tutuklandı. biz buna "hedef gösterme" veya "tetikçilik" diyoruz.
  • ekşi sözlük bunun üstüne kapatılsın, kapak olsun...
    tanım: gasteci mi ne işte.
  • galatasaray taraftariyim.

mehmet baransu'nun fenerbahce ve sike iddialari icin bugune kadar soylediklerinden bir demet:

1. şikenin görüntüleri mevcut.
    2. emenike para alirken goruntulendi.
    3. futbolcular para sayarken goruntulendi.
    4. karabukspor'a 9 milyon euro'luk senet verildi.
    5. aziz yildirim ergenekon'un finansoru.

temmuz ayindan beri bu iddialari kanitlayan hic bir delil yok. bu gercekler isiginda galatasaray taraftarlarının bu kisiye güvenmesi ve iddialarına inanması galatasaray markasını lekeler.
  • sözlükte "has anadolu çocuğu" denmiş medya iletkeni. "has" olduğu ve "çocuğu" olduğu kısımları doğrudur.
  • inşallah bunu yargılanacak hakim işçi partili, fenerbahçe taraftarı ve kardeşi deniz kuvvetleri mensubu biri olur.

(bkz: combo)
    (bkz: fatality)
hesabın var mı? giriş yap