• tahminimce dolph lundgren'in başrolde oynadığı en yüksek bütçeli filmdir. star wars evreninden çok etkilendiği de, çizgi filme yeterince sadık kalınmadığı da doğrudur. ama yine de severim bu filmi çünkü sonuçta çocukken bize kanlı canlı bir "he-man" izleme fırsatı vermiştir.
  • 1987 yılı yapımı boktan bir he man filmi.rocky iv ten dolph lundgren başrolde idi.filmle ilgili tek hatırladığım synthesizer muhabbetinin ve filmin bir bölümünün günümüz dünyasında geçmesi idi.(bkz: oldu mu şimdi)
  • juno reactor'un mukemmel bi sarkisi.
  • beta kaset olarak aldığım 3 kez ardarda izleyip dünyanın en boktan filmi olduğuna kanaat getirdiğim film olmuştur kendisi. * * zaten ben de ufaktım. beklediğim şey açıktı: he man gölgelerin gücü adına diyecek ve kılıcını çekecek. böylece ilk defa 3 boyutlu, etli, kanlı olarak görmüş olacaz he man'i kılıcı çekerken. ama yanılmıyorsam sadece 1 defa diyordu tüm filmde tabi hayalkırıklığı hemen ardından.
    he man bir fast food restoranından mı ne bir şeyler yiyordu dünyaya geldiğinde..
    ya çok boktandı anlayın işte.
  • yeni uyarlamayı heyecanla beklemekteyim. 87 yapımı live action tam anlamıyla 80'ler popcorn sineması örneğidir. pek tutmamıştır, ben mesela skeletor'un geçtiği anları çok severim.
    başrolde dolph lundgren ve kasları vardı. tam anlamıyla kötü ve zevkli bir filmdir.

bütün 80'ler ikonları gücünü arttırmış yeniden piyasaya hortlarken, he-man'in olmaması olmazdı zaten. başrol için seçilen netflix'in çok sevdiği ergen irisi noah centineo çok doğru bir seçim bence. kariyeri iyi anlamda patlayacağı kesin. hiçbir filmde izlemedim, yetenekli midir nedir bilmem. önemli olan bu değil. kaslı vücudu, esmer teni ve platine boyanacak olan saçlarıyla yeteneği değil de ne kadar fetiş duracağı filmde daha önemli. chick flick filmlerle genç kızların hedefinden sonra şimdi de sıra geek gey erkleri fethetmekte.

tahminimce film ciddi tonlarda değil de, bol neon ışıklı, thor: ragnarok gibi filmlerin eğlence anlayışından gidecektir. yani öyle olmalı. hadi hayırlısı bakalım. bol kaslar.
  • yeni filminin çekilip efsane olması için geç bile kalınmıştır.
  • adventure soft tarafından yapılan 1987 tarihli grafikli bir text adventure oyunu da mevcut olan çizgi film.
  • he man gibi bilinen bir çizgi film karakterinin neden kendi aleminde değil de bizim evrenimizde iskeletor ile karşılaştığını anlamadığım uyarlama. orko ve atılgan'ı karakter olarak kullanamayacaklarından olsa gerek senaryoyu saçmalık seviyesine indirmeyi seçmişlerdir.
hesabın var mı? giriş yap