• havadan para gelse alınabilecek en banko araba.
  • dizeli de çıkmış. kim alacak niye alacak çok merak ediyorum bunun dizelini. insan niye maserati alır? güzelliği performansı, motorunun sesi, denizde yarattığı... neyse işte bunlar için maserati alırsın. bu araba ise ne öyle ahım şahım güzellikte ne aman aman performansı var ve en kötüsü efsanevi maserati motorlarının sesi yerine crdi tır tırı... iğrenç. dizel araba alacaksam gider alman arabası alırım ki her disiplinde daha iyi bir araba almış olurum. öte yandan beyaz dizel porsche panamera nın satılabildiği bir dünyada varsın maserati de iş yapsın. beyaz dizel porsche panamera... sen ne iğren şeysin öyle.
  • yeryüzündeki en kibar performans arabası,üstelik kocaman ve çok ağır.
    http://www.luxcars.ch/…serati_quattroporte_1600.jpg
    pininfarinadaki abilere naptınız siz diyorum,selamlarımı iletiyorum.
  • karşılığında böbreğimi vereceğim araç. seviyorum.
  • maserati dört kapı. tam bir italyan otomobili, tasarımı, motoru, yol tutuşu mükemmel, ama işçilik bu kadar para verildiğinde beklenen kalitenin altında. ağır olmasına rağmen güzel hızlanan bir canavar. motorun sesi baştan çıkarıcı.
  • haftasonunda otomatik modelini kullandığım hayal arabası. arabayı kullanıp 400 beygirlik motorun gücünü hissetmek insana o gune kadar hic gercek bir araba kullanmamıs hissi veriyor...
  • bu dururken, insanların neden diğer dört kapılı spor otomobilleri aldığını anlamadığım, tarifsiz güzellikte maserati modeli. motor sesi, bırakın porsche panamera'yı, ferrari'yi bile kıskandıracak güzellikte.

diğer dört kapılı spor otomobiller için.
    (bkz: aston martin rapide)
    (bkz: porsche panamera)
    (bkz: ferrari ff)
    (bkz: lamborghini estoque) henüz konsept
  • bir ruhu, bir karakteri olan otomobil. satılık 0 km, dizel, 2013 model ilanları vardır. almayan herkes takdiri hak ediyor. kim niye alsın tır tır dizelini bunun...

her hakkı motor sesinde saklıdır.
  • 2009 yılında aldığı makyajda ön ızgarası dikine barlar inecek şekilde değiştirilmiş, hem ön hem arka farlar ledli olmuş, aynalara daha da aerodinami kazandırılmış ve aracın alt kısmında ufak değişiklikler yapılmıştır. bana sorarsanız makyajsız hali daha hoş gibi, ama sonuçta quattroporte bu, her haline kurban.
  • sırf, o devasa ve şahane masserati logosu için bile satın alınablinecek otomobil...
hesabın var mı? giriş yap