• adam resmen, twitleriyle türkiye ve istanbul için reklam yapmakta. kültür bakanlığı para verse yurtdışında bu kadar çok insana bu kadar güzel reklam yapamazdı. var olsun.
  • vokalinin çükü yok, bunu belli etmemek için devamlı olarak sevişiyor kliplerinde ama yemezler piç!!

edit: varmış.
  • ben anladım bu grubun var olma amacını. çektikleri kliplerde mütemadiyen adam levine oynasın ve istisnasız her klipte sevişsin diye kurulmuş bu grup. diğer üyeler napar ne işe yararlar bilemiyoruz.
  • son albümleri yine tüm kot mağazalarında liste başı.
  • iki yıl daha bekleyelim, 7.sini dinleyelim dediğim grup..
  • kliplerinde sadece solistin hoş hatunlarla fazla haşır neşir olup diğer elemanların yutkunmaları yüzünden yakın bir tarihte çıngar çıkaracaklarını düşündüğüm grup.
  • beş morondan oluşan grup.
  • pop müzik icra eden alternatif rock grubu.
  • antalya'da yaşayan insanlar,istanbul'da,ankara'da veya izmir'de konser olunca çok sevdikleri grupları izlemek için kalkıp geliyorlarsa siz de bir zahmet antalya'ya gelin arkadaşım. 3 büyük şehirde olunca ne güzel burda olunca oooovvvv. expo burda lan bir zahmet gelecekseniz ya da vazgeçtim gelmeyin sakin sakin izleriz biz sevdiğimiz sanatçıları.
  • ergen grubu filan değildir.

gayet yetişkinlere hitap eden, light-soft müzik icra eden güzel bir gruptur.

rahatlamak, kafa boşaltmak için birebirdir.
hesabın var mı? giriş yap