• "güzel kardeşim, sinirlendiğim zaman kendimi kaybediyorum, kolunu bacağını eline verebilirim. insan gibi rica ediyorum bak beni deli etmeyin" mesajını en iyi veren hulk olmuş. tüm iyi niyetine rağmen kaçınılması mümkün olmayan bir edward norton felaketinden sonra bilhassa mükemmeldi.
  • şimdiye kadar ki en iyi bruce banner. dolayısıyla kalbimizdeki yeri artık apayrı.
  • rachel weisz kendisi için “onu tanıyan herkes ona aşık oluyor: kadınlar, erkekler, köpekler… herkes ona bayılıyor. o gerçekten harika biri.” demiş. katılmamak elde değil.
  • bu adamı çok sevdiğimi farkettim ben. sadece amerika'ya master yapmaya gitmiş komşu çocuğu değil, orada amerikalı bir kız bulup evlenmiş ve ne yapacağını şaşırmış komşu çocuğu gibi bir tipi var, çok şaşkoloz sdfghjklşi.
    neyse efendim konuyu dağıtmadan, rol aldığı hangi filmi izlediysem gerek o yandan yandan, yaya yaya konuşması olsun, gerek sıkıldığı anlarda hakaten sıkılmış adamı şahane yansıtması olsun, oyunculuğunu çok seviyorum. shutter island'da fırtınadan sığındıkları evde leonardo dicaprio'ya espri maiyetinde acıklı bir şey` :karısıyla ilgili` söyledikten sonra göz kırpıp sigarasını yaktığı bir sahne var, neden mark ruffalo her filminin en abartısız ama en akılda kalan oyuncusudur sorusunun cevabı gibiydi. komşunun oğlu tipine rağmen seni izlemeyi seviyorum mark, güzellik sahiden bakışlarda mıdır, önemli olan iç güzelliği midir nedir, ama çok tatlısın adam.
  • eğer the normal heart vizyon filmi olsaydı, oscar'ı ve bilimum ödülü kucaklaması ihtimal dahilindeydi. şimdi de altın küreyi falan alacak en azından. o iddiasız, rahat oyunculuğu hiç bu kadar güzel olmamıştı.
  • son zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde aşık olduğum insan. bunca zamandır izlerim neden böyle duygularım kabardı bilemiyorum. neyse.
    rol aldığı filmlerden beni en çok etkileyen my life without me oldu.
    eternal sunshine of the spotless mind'da çok üzüldüm adama be... filmdeki gözlüklerine ve the clash'e yağdırdığı övgülereyse taptım!
    bir de şu var ki neden 1967 doğumlu, babamdan sadece 4 yaş küçük, babam olucak neredeyse, yani olmaz ki bu yaa!
  • the kids are all right'ta bir kez daha şahit olduk ki; adam seksi beyler.
  • 13 going on 30'i izledikten sonra kim ulan bu şirin çocuk diye merak ettim nedense..
    (bkz: gay olmadan onceki son sozler)
  • kendisinin babamın da muzdarip olduğu akustik nörinom hastalığından dolayı beyin ameliyatı olup sonrasında yüz felci ve denge kaybı yaşadığını öğrendiğimde çok şaşırdım. pek de uzun olmayan bir toparlanma süresinden sonra film çekecek dengeye gelmesi babam için de umutlandırdı beni. tabi yaş faktörü burada etkilidir muhakkak. ama ümit ümittir. babamın da yürümesi zamanla düzelecektir inşallah. bu rahatsızlıkta işitme kaybı kesin kalıcı oluyor ama yüz felci, yutkunma beslenme sorunları ve denge kayıpları zamanla düzelebiliyor.
  • yüzü ve oyunculuğu hem romantik komedi hem drama çok güzel yakışan aktör. bu adamı görünce aileden birini görmüş gibi hissediyorum çok naif bi duruşu var.bence kabiliyetinin altında filmlerde rol alıyor ama kendi tercihi tabi. aynı şeyi robert downey jr için de hissediyorum. bi kaç aktör daha var aynı hisleri uyandıran ama aklıma gelmiyor geldikçe editlerim.
hesabın var mı? giriş yap