• dünyanın en anlamsız işlerinden birini yapmış deli.
  • yedinci şartlı tahliye talebi de kabul edilmemiştir.yanlış adamı vurması bir yana yanlış yerde de vurmuştur.
    burada olsa üstüne 2 cinayet daha işler ve işlediği cinayetleri anlatacak bir medya zibidisi bulurdu.
  • 5. kez şartlı tahliyesi reddedilmiş insanlığa büyük zararı olduğunu düşündüğüm katil. 28 yıl önce o manyaklığı yapmasaydı şimdi sürekli dinlediğimiz daha fazla imagine, working class hero larımız vardı. amerikan hukuku affetse milyonlarca insan hiç affetmeyecek.
  • john lennon'i vurdugunda cebinde (bkz: the catcher in the rye) varmis. hala deli mi, abartmis bir hayran mi, yoksa fbi tetikcisi mi diye tartisiyor insanlar.
  • kendisine türkiye'den ara sıra küfürlerle selam ettiğim arkadaş. bilsin ki o kulak çınlamalarının yüzde elli sebebi benim. ulan oğlum senin yatacağın yer yok la, gerçekten yok. neden yaptın! (küfür susu) neden aldın canını o güzel insanın. bir de fotoğrafını çektirmiş bak öldürmeden önce john'un imzasını alırken. bir john'umun o dudaklarından ballar akan bebeksi nur yüzüne bakıyorum, bir de senin o pis kararmış lekeş teksas vari tipine, anlayamıyorum canım seni! rooftop konseri'ni ` :the beatles rooftop concertizleyip izleyip ağlıyorum biliyor musun? john her "don't let me down`" dediğinde kemiresim, geydiresim geliyor etlerini senin. hücresinde ekmek arası cips yerken soluk borusuna kaçırasıca.
  • en güzel duyguların, müziğin katili.. 20 yil cezaya mahkum olmustur ama yirmi yil sonrasinda her 2 senede bir şartlı tahliyesi tartışılacak, eğer onanmassa bir şekilde ömür boyu içerde kalacaktir bu pis adam.. 2000 yilinda ilk şartlı tahliyesi görüşülmüş, tüm müzik severler salınmaması için dua etmiştir.. salinmamasi cezasini daha fazla çekmesi için değildir elbette, muhakkak ki birisi chapman'in pis kanıyla ellerini kirletecektir.. işte o eller kirlenmesin diye salinmasi istenmemektedir bay chapman'in..

"eğer salıverilirsem, oradan oraya gidip, her kiliseye gidip bana neler olduğunu, ve isa'yi insanlara anlatacağım ve bu arada hemen bir iş bulacağım" demiştir 2004 yilindaki daily mirror roportajında.. 2004 yilindaki görüşmesinde "yoko ono'nun cektigi anıtsal acının sona ermedigi" gerekcesi ile saliverilmemistir disari, ve 2008 yilinda, yoko ono'nun john lennon'in ölüm yil dönümünde "bu günü affetme günü olarak analim ama ben affetmeyecegim affetmeye de hazir degilim" konulu gazete ilanlarina ragmen toplum huzurunu ve refahını korumak için salı verilmemiştir.. 2010'da bir kez daha görüşülecek, bir kez daha "umarim" saliverilmeyecektir.. hapiste kalsin da aci ceksin diye değil, başkasını da yakmasın diye.. zira ben görsem, buraya yaziyorum ki canını yakan ben olurum.
  • cinayetten birkaç saat önce, john lennon'dan imza alırken:
    http://en.wikipedia.org/…ile:lennon_and_chapman.jpg
  • john lennon'i evinin onunde vurarak olduren kisi. 8 aralik 1980 sabahi, john lennon evinden cikarken, chapman, yaninda getirdigi "double fantasy" albumunu ona imzalatmis, muhtemelen aksama kadar daha sonra ustunde bulunan "the catcher in the rye" kitabini okuyarak lennon'in donmesini beklemis, john lennon eve geri dondugunde apartmana girmek icin kapiya dogru yururken arkasindan seslenip bes el ates etmistir.
  • lennon yerine yoko ono'yu vursa, milyonlarca beatles hayrani tarafindan kahraman ilan edilebilecek kader kurbani (mi?). hapisten cikabilirse, "i shot john lennon but i didn't shoot yoko ono, oh no! oh!" sarkisiyla listeleri sallayabilir. ama cikartmazlar disari.
  • bugün bir kez daha küfürlerle andığımız kişidir..
hesabın var mı? giriş yap