• trabzonspor'un devre arası transferi için ilgilendiği ama gelmesi baya baya mucize olan bir topçu.

edit:adam öyle bi topçu oldu ki bu entry at yarrağı gibi kaldı burada.
  • "ekşi sözlük mü? evet, harika bir site olduğunu biliyorum. yazarlarının alıntılanmış her boka inanmaları dışında bence harika bir mecra. sedat ile de yakın dostuz."

açıklamalarında bulunmuş borussia dortmund futbolcusu. sözlükte niye bu kadar sevildiğine şaşırmamak lazım.
  • kendisiyle ilgili yayılan son barcelona demeci kolpadır. internette böyle şeylere sağlam bir kaynaktan görmeden itibar etmemek lazım, ben de salarım zehri twitter'dan tumblr'dan filan "lewandowski ananın amına koyayım real madrid demiş" diye, yayılıverir.

kendisinin geçen sene verdiği şu röportaja göre en sevdiği orta saha oyuncusu iniesta'dır, izlemekten en keyif aldığı takımlar ise barcelona ve arsenal'dır. geçen sezon için ballon d'or tercihi ise lionel messi'dir. http://www.soccerbible.com/…-borussia-dortmund.aspx
  • inşallah saçları dökülür, tepesi kel kalır. çok güzel saçları var amına koyayım, kıskanıyorum.
  • almanya turnuva boyunca o kadar iyi oynadı ki, yokluğu kimsenin aklına bile gelmedi. her ne kadar bu almanya için olumlu bir şey olsa da reus kardeşimizin buna içerlediğini biliyorum. ansızın ismini sol frame'de görünce eminim heyecanlanacaktır.
  • "ben galatasaray'ın avrupa'daki başarılarını izleyerek büyüdüm. o yüzden gaziantepspor taraftarıyım. eğer dortmund yönetimiyle anlaşırlarsa ayvalıkgücü'nde oynamak isterim. zaten kasımpaşa babel ve isaksson gibi yıldızlara sahip. gençlerbirliği taraftarına buradan söz veriyorum; eğer transferim gerçekleşirse denizlispor için herşeyi yapacağım"

diyerek sözlerini bitirmiş ve manisaspor formasını öperek evine dönmüş.
  • fazlasıyla underrated. kanımca mario götze'den çok çok daha iyi topçu.
  • "geçen sezon bayern münih yerine dortmund'u seçtiği için inanılmaz derecede pişmanlık yaşıyordur" diyenler olmuş...

marco reus vergi kaçırıp öksüz yetim hakkı yiyenlerin kulübünde olmadığı için, bazı çakma judas'larla bir olmadığı için, adı arroganz (kibir, diğerlerini hor görme) ile özdeşleşmiş bir kulüpte değil de çocukluk hayali olan yerde oynadığı için asla pişmanlık duymayacaktır.
  • https://pbs.twimg.com/media/cjihfrzw0aq_zv4.jpg

haine en güzel cevabı bakışlarıyla vermiş olan, dortmundlu yıldız futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap