• championship manager 01/02'de çok sağlam reytinglere sahip bir oyuncuydu.özellikle hollanda ve fransa ligi'nde menajer iken hep transfer eder iyi de verim alırdım..vefatından sonra da cm 01\02 oynamaya devam ettim.*ancak ismini gördükçe içim burkulduğundan nickname'den ismini hero olarak değiştirdim,bir daha da hiç bir takımıma transfer etmedim.
  • 90 dakikayı tamamlayabildiği son maç 21 haziran 2003 kamerun türkiye maçıdır. formasını ibrahim toraman'la değiştirmiş son kez..* *
  • ölüm anı dün gibi aklımda olan oyuncu. 10 yılı geçmiş, televizyon başında geçirdiğim şoku hala unutamam. çok etkilenmiştim.
  • 12 haziran 2021 danimarka finlandiya maçında yaşananlardan sonra yeniden akıllara gelen ex futbolcu. çoğu insan gözlerini hala unutamamıştır.
  • benim için çocukluk travması olan futbolcu. gözlerinin olması gereken yerde bembeyaz iki yuvarlak gördüğümde ölümün ne olduğunu ilk kez ciddi bir şekilde anlamıştım. aradan 19 yıl geçmiş. nedense bir anda aklıma geldi. kendisini bu entrymle yad ediyorum.
  • olympique lyon, bu futbolcunun azız anısına binaen 17 numaralı formayı bir daha giyilmemek üzere müzesine koymuştur.
  • 27.06.2003 tarihli gazete sayfalarında 'bir hakem; düdük çalıyor. iki rakip futbolcu; sedye çağırıyor... hani iki kollarını yukarıya doğru kaldırıp "gel gel" yaparlar ya. her maçta olur bu. fakat yatan futbolcu.... bizim artizler gibi hakemi aldatmak vs için değil. resmen yığılmış kalmış. yerde çarmıha gerilmiş isa gibi. kollar iki yana alabildiğince açık.' şeklinde tanımladığım ilginç resimle yer almış haberin konusu merhum.
  • olumu ile iki gunde bir mac oynatan,hem de maci haziran sicaginda yerel saat ile 18.00 da baslatan,futbolculara tatil hakki vermeyen,her boktan para kazanmaya calisan fifaya en berbat dileklerimizi sunmamiza sebep olmus futbolcu.
  • eskidendi... cm oynarken biz... küçükken... yüzünü görmediğimiz bir adamın adını defalarca anar, "ilk ben koydum 11'e!" nidalarıyla tatlı kavgalar ederdik... marc vivien foe içindi bunların hepsi. nur içinde yatsın.
  • kamerun ve kolombiya arasinda oynanan konfederasyon kupasi yari finalinin ikinci yarisinda bilincini kaybedip oyundan cikan kamerunlu oyuncu.yere düstügünde gozbebekleri gozukmedi bi ara olum tehlikesinden supheleniliyor.
hesabın var mı? giriş yap