• kurduğu vakıf kendi ülkesinde faaliyet göstermekte ve yardıma muhtaç çocuklara kalacak yer ile yiyecek aş temin etmekte.

diyarbakır’daki bir köy okulunu da yenileyerek bu ülkeden kazandığı paranın küçük de olsa bir kısmını yine bu ülkenin çocukları için harcamıştır.

senciyiz baba thiam sonuna kadar senciyiz.

düzeltme: dil bilgisi hatası düzeltildi.
  • o kadar fazla secdeye gitti ki aradan yatsıyı da çıkardı reyiz.
  • kimse fark etmemiş. golden hattrick yapmıştır.

sol ayak
    kafa
    sağ ayak
  • kurduğu vakıfla diyarbakır'da bulunan baltacı köyü ilkokulu'nu yenilemiş yardımsever futbolcu.
  • ben böyle temiz transferleri seviyorum. hiç muhabbeti yokken kısa zamanda bitirilip sakız gibi uzamayan.

gustavo reyizi defansta kontrpiyede bırakıp golünü yazdığında dikkatimi çekmişti. zibidi tipli de değil işini ciddiye alıp topunu oynayacak karakterli bir futbolcuya benziyor. sow etkisi yapsa yeter. böyle büyük beklentiler oluşmadan gelen adamlar genelde çok daha iyisini verirler. thiamda da onu hissediyorum. inter ve juventus bile yatırım yapmış kendisine zamanında kumaşı iyi bu net.

özetle bize böyle transferlerle gelin lütfen.
  • biraz koordinasyon sıkıntısı olsada fb nin kesinlikle irfan gibi takaslarda kullanmaması gereken oyuncu.uzun yıllardır futbolu takip ederim bence şampiyon olmak için önemli faktörlerden biri takımın aile olması ve enerji.bu enerjiyi oyuncuların beden dilinden anlayabilirsiniz mesela bjk ye bakın aboubakar,rosier falan takımın enerjisini artıran adamlar orda oldukları için mutlular,fb de eksik olan konu o.samatta nın beden diline bakarsanız demek istediğimi anlıycaksınız.thiamın yeni gelenler içinde pelkas ile kendini en takıma kaynaştıran oyuncu olduğunu düşünüyorum ve enerjiyi artıran oyunculardan biri ,sempatikte bir kardeşimiz aynı zamanda afrikada kurduğu vakıfla alakalı paylaşımlar yapıyor.mesela oraya 1000 adet fb forması gönderilebilir bu fener ol kampanyasında millet bir sürü forma aldı orda bir fb sevgisi aşılanabilir thiam vasıtası ile.kısacası ilk 11 için belki vageçilebilir ama rotasyon için her zaman düşünülmeli
  • farzedelim 3 milyon bonservis verilseydi, gs'liler " lan gecen yil bedavaya gelen bu cöpe o kadar para verilir mi" diyecekler. bonservissiz adam alinir, bu defa "adamin ederi en az 5 milyon euro, kesin sike var" olur. bir ihtimal iyi performans gösterse ve seneye 10 milyona avrupaya satilsa , "ederi en fazla 2 milyon euro, kesin sike" var olur. paranoyak oldular iyice.
  • bu kadar kötü olmayın birader ya. yok prmış yok transfer aklamaymış. sizi bu hayatta kimse sevmedi mi amk bu ne nefret. az biraz insan olmayı deneyin ya valla zor değil.

sadece diyarbakır'da okul yenilemesi değil memleketi senegal için de yardımlar yapan bir vakfı bulunan futbolcu. ayağına taş değmesin, allah yaptığın yardımlardan razı olsun.
  • bu heriflerle öyle dostluk barış kardeşlik cart curt mücadele edemezsin. kolpalıkta birbirleriyle yarışırlar zira. bak taraftarı bile asgari ücretli sözleşmeleri, doblo parasına transferleri unutmuş gelmiş fener’i boklamaya çalışıyor.

ali koç da sonunda öğreniyor bu işleri.

edit: kasımpaşa resmi olarak açıklamış. en önemlisi de zırlayan gslilere kapak niteliğinde fatih’in de gsye bedava verildiğini açıklamışlar. ahahaha

işte böyle ali başkan, durmak yok bambambam
  • lazio: vedat demedim, thiam dedim.
hesabın var mı? giriş yap